PL / EN
ANIA KUCZYŃSKA – KOLORY SŁOŃCA W KOLEKCJI „LIMONCELLO”

ANIA KUCZYŃSKA – KOLORY SŁOŃCA W KOLEKCJI „LIMONCELLO”

Zainspirowana Claudią Cardinale, Jackie Kennedy i Tomasi di Lampedusa.

Południowe Włochy, słoneczne barwy, elegancja skrojona na miarę Jackie Kennedy i sensualność Claudii Cardinale - odkryjcie różnorodne trendy i inspiracje w kolekcji „Limoncello" Ani Kuczyńskiej! 

ANIA KUCZYŃSKA – O INSPIRACJACH W KOLEKCJI „LIMONCELLO”

Kolekcja „Limoncello" by Ania Kuczyńska inspirowana jest miłością i dobrym nastrojem. Kolorem słońca i rosnących na południu Włoch, soczystych cytryn. Jej muzami sią Claudia Cardinale, Jackie Kennedy i Tomasi di Lampedusa.

Nazwa Limoncello z kolei, to nazwa likieru, produkowanego we włoskim regionie Kampania i wytwarzanego z rosnących na wulkanicznych ziemiach oraz zalewanych spirytusem cytryn.

Ania Kuczyńska - limonkowa sukienka z kolekcji „Limoncello" (fot. materiały prasowe)

ANIA KUCZYŃSKA – TRENDY W KOLEKCJI „LIMONCELLO”

Reglanowe, wąsko zakończone rękawy, geometryczne karczki i kryte zapięcia nadają sylwetce swobodnego i szykownego charakteru. Jedwabne sukienki i zamaszyste spódnice o długości 3/4 podkreślają letnie stylizacje. Czarne i białe jeansy, proste oraz perfekcyjnie skrojone T-shirty tworzą wymiar zgodny z obowiązującymi trendami.

Wśród barw wymienić można sensualną czerń, intensywną żółć południowego słońca i zieleń kołyszących się na wietrze palm.

POLECAMY: ANIA KUCZYŃSKA - LETNIA KOLEKCJA AMMARE 

W galerii zdjęć odkryjecie słoneczne projekty z kolekcji Ani Kuczyńskiej „Limoncello"

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ania Kuczyńska | kolekcja | shopping | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły