PL / EN
ANIA KRUK - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

ANIA KRUK - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Zobaczcie kampanię promującą najnowsze propozycje marki Ania Kruk!

Kampanią jesień zima 2014/2015 Ania Kruk pokazuje, że ze swoimi projektami chce trafić do kobiet w każdym wieku. Choć początkowo, grupą docelową miały być zdecydowanie młodsze klientki, w miarę rozwoju marki, projektantka doszła do wniosku, że nie ma sensu wprowadzanie jakichkolwiek ograniczeń. Dzisiaj klientką marki Ania Kruk jest kobieta, która przede wszystkim czuje się dobrze w związku z tym, kim jest, co lubi oraz w jaki sposób chce wyrażać swój styl i osobowość- także za pomocą biżuterii. 

 

Kampania odzwierciedla zarówno różnorodność naszych propozycji, które odpowiadają na potrzeby klientek w każdym wieku, jak i zmienność samych kobiet – mówi  Ania Kruk, główna projektantka i dyrektor kreatywna marki. Każda kobieta ma wiele twarzy – dlatego w  jesiennej kampanii znajdziemy nasze różne wcielenia. Raz jesteśmy dziewczęce i delikatne, raz zawadiackie, innym razem chcemy poczuć się bardziej kobieco i proponujemy klasyczny look. Takie też są projekty Ania Kruk – pozwalają za każdym razem kreować siebie na nowo.

 

To, co pojawiło się na zdjęciach autorstwa Ali Wesołowskiej oraz w jak powstały stylizacje, za które odpowiedzialna była Maja Naskrętska, podyktowane było przede wszystkim produktami z najnowszych kolekcji. Kolorowe wstążkowe bransoletki z wybijanymi napisami z linii MAKE A WISH, delikatne naszyjniki z kamieniami naturalnymi w pastelowych odcieniach czy idealne na sylwestrowe szaleństwa i karnawał eleganckie sznury pereł i kolei z błyszczącymi kryształami Swarovskiego, to kwintesencja propozycji marki na sezon jesień zima 2014/2015.

 

Ania Kruk postanowiła również siegnąć po jeden z często wykorzystywanych w modzie motywów, czyli zabawę logotypem. Stąd w kolekcji LOGO LOVE pojawiają się charakterystyczne ornamenty powstałe w wyniku rozłożenia na części pierwsze monogramu marki – „K”. To, co da się również zauważyć na zdjęciach promujących kolekcję, to zabieg marki polegający na multiplikowaniu wzorów, przez co projektantka zachęca swoje klientki do noszenia kilku bransoletek z różnych kolekcji naraz. 

 

Poniżej znajdziecie zdjęcia z kampanii z uroczą Gabi z agencji Gaga Models w roli głównej, a po projekty Ani Kruk zajrzyjcie do sklepu internetowego lub do salonów stacjonarnych projektantki, w tym flagowego butiku na warszawskiej ulicy Mokotowskiej 46

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ania Kruk | Ania Kruk kolekcja jesień zima 2014/2015 | Ala Wesołowska | Maja Naskrętska | Gabi | Gaga Models |

podobne artykuły