Logotyp serwisu lamode.info
ANEW AQUA YOUTH – SEKRET PIĘKNA ZAMKNIĘTY W WODZIE

ANEW AQUA YOUTH – SEKRET PIĘKNA ZAMKNIĘTY W WODZIE

Odpowiednie nawilżenie to podstawa pięknej i zdrowej skóry. Prezentujemy Wam linię kosmetyków Anew Aqua Youth, która do tego celu wykorzystuje dobroczynne działanie wody.

Nie od dziś wiadomo, że w wodzie tkwi sekret pięknej skóry oraz dobrego zdrowia i samopoczucia. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom naukowcy z firmy AVON przygotowali nową linię kosmetyków Anew Aqua Youth, która dzięki unikalnej technologii H2O Power, zapewnia skórze intensywne nawilżanie, docierając również w jej głębsze warstwy.

 

W skład linii wchodzą: lekki żel-krem do twarzy, krem pod oczy oraz emulsja do mycia twarzy, przeznaczone dla kobiet w każdym wieku. Niezależnie bowiem od tego ile mamy lat, nasza skóra potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, a zaniedbania w tym zakresie mogą prowadzić do braku jędrności, elastyczności oraz przedwczesnego powstawania zmarszczek.

 

Nasza cera jest pewnego rodzaju wizytówką, która zdradza nie tylko naszą metrykę, ale też stan zdrowia, dlatego powinniśmy o nią dbać, by jak najdłużej czuć się pięknie i młodo.

tagi: Anew Aqua Youth | pielęgnacja | uroda | AVON |

podobne artykuły