PL / EN
ALOXXI SZAMPON I ODŻYWKA – PIĘKNO, ZDROWIE I BLASK WŁOSÓW FARBOWANYCH

ALOXXI SZAMPON I ODŻYWKA – PIĘKNO, ZDROWIE I BLASK WŁOSÓW FARBOWANYCH

Włosy farbowane szybko tracą blask, stają się łamliwe i suche. Poznajcie produkty włoskiej marki Aloxxi, które skutecznie zwalczą ten problem!

Ponad 70% Polek farbuje włosy, jednak wiele z nich ma problemy z ich odpowiednią pielęgnacją. Często osłabione i bardziej wrażliwe na działania szkodliwych warunków zewnętrznych tracą blask, stają się łamliwe i suche. Aby temu zapobiec należy korzystać z profesjonalnych produktów już na etapie samej koloryzacji, a następnie kontynuować dobre praktyki stosując odpowiednie szampony i odżywki przeznaczone do włosów po koloryzacji.

 

Włoska marka Aloxxi skupia się jedynie na potrzebach włosów farbowanych, taka specjalizacja pozwoliła na stworzenie serii produktów, które pomagają przywrócić włosom zdrowy i piękny wygląd. Nawilżający szampon i odżywka wzbogacone o oliwę z oliwek czy wyciąg z awokado chronią kolor przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Unikalna mieszanka dziesięciu składników sprawia z kolei, że włosy odzyskują swój młodzieńczy wygląd.

 

Szampon i odżywka Aloxxi zdobyły wyróżnienie Life StyleThe Best Of Beauty 2011. Jeśli chcecie więc odpowiednio dbać o włosy farbowane – koniecznie wypróbujcie produkty włoskiej marki.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Aloxxi | włosy | pielęgnacja | marka |

podobne artykuły