PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
AGYNESS DEYN W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA DLA NAJNOWSZEGO LOVE MAGAZINE

AGYNESS DEYN W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA DLA NAJNOWSZEGO LOVE MAGAZINE

Agyness Deyn „tańczy ze śmiercią” przed obiektywem genialnego Tima Walkera. Zobaczcie edytorial z jej udziałem dla najnowszego LOVE Magazine.

Nieszablonowe, zaskakujące, kontrowersyjne. Magazyn LOVE przyzwyczaił nas do sesji, obok których ciężko przejść obojętnie. Każdy numer to spora dawka świetnej jakości zdjęć, a tematyka podejmowana zarówno przez stylistów, jak i fotografów, daleka jest od tej, typowej dla większości edytoriali popularnych magazynów o modzie.

 

W najnowszym wiosenno- letnim wydaniu nie mogło zabraknąć twórczości stale współpracującego z tytułem Tima Walkera, który w duecie z Katie Grand potrafi stworzyć naprawdę oryginalny efekt. Tym bardziej, jeżeli przed obiektywem staje taka modelka jak Agyness Deyn. Choć w październiku 2012 roku ogłosiła, że rezygnuje z pracy w modelingu, do dzisiaj chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, zwłaszcza, jeśli pracują nad nimi nazwiska tej rangi. Walker i Grand, tym razem zaaranżowali Brytyjce „taniec ze śmiercią”, a towarzyszą temu projekty takich marek jak Vivienne Westwood, Givenchy, Isabel Marant, Saint Laurent czy Dolce&Gabbana.

 

Wszystkie zdjęcia sesji „Spooky” znajdziecie poniżej. Jak Wam się podoba?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tim Walker | Love Magazine | sesja | Love Magazine SS 2015 | Katie Grand | Agyness Deyn |

podobne artykuły