PL / EN
AGYNESS DEYN PROJEKTANTKĄ!

AGYNESS DEYN PROJEKTANTKĄ!

Brytyjska topmodelka i aktorka Agyness Deyn w marcu wypuści swoją debiutancką kolekcję A line. Koniecznie zobaczcie „polaroidową” zajawkę!  

Na przestrzeni kilku lat mieliśmy szansę zaobserwować niesamowity  proces transformacji znanej Brytyjki.  Zaczynając od ikony stylu ulicznego do etapu, w którym zajęła się projektowaniem. Dzięki owocnej kolaboracji z dr Martens nabrała wiatru w żagle. Na bazie doświadczenia nabytego podczas współpracy z marką obuwniczą  postanowiła zaskoczyć nas swoim debiutanckim przedsięwzięciem.

 

 

Klimat autorskiej kolekcji tworzą projekty będące esencją stylu Agyness, czyli wszystko to co za pokochał ją świat. Wśród nich znajdziemy wzorzyste spódnice o długości maxi, koszulowe sukienki z grubej bawełny,  przeskalowane marynarki w prążki oraz płaszcze z kapturem. Projekty Deyn łączy jedno – rock n’ roll’owe  zacięcie, które Agyness opanowała do perfekcji. Śmiało można powiedzieć, że to prawdziwa gratka dla fanów stylu modelki. Kolekcja  A line wejdzie do sklepów w marcu i  będzie dostępna na titlea.com. Ceny ubrań wahają się od 100 do 625 dolarów.

 

 

Co sądzicie o przedsięwzięciu Agyness? Czy według Was jest to powiew świeżości w branży mody czy wręcz przeciwnie – kolejna próba zaistnienia? Poniżej zamieszczamy przegląd pierwszych polaroidów. Koniecznie zobaczcie!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: deyn | agyness | kolekcja | A line | Agyness Deyn projektantka | Agyness Deyn |

podobne artykuły