Logotyp serwisu lamode.info
ADIDAS CONCEPT STORE

ADIDAS CONCEPT STORE

Sportowy but też może być piękny – rzecz jasna, jeśli jest częścią linii adidas Originals. Najlepsze projekty z tej linii znajdziecie tylko w  Adidas Concept Store w Starym Browarze.

Spis treści

1. Adidas Concept Store otwiera się w Starym Browarze

Co to jest adidas, wiedzą wszyscy. Chyba nie ma osoby, która choć raz nie miałaby butów, bluzy, czy spodni z trzema paskami lub słynną koniczynką. Ale czy na pewno wszyscy wiedzą, co można znaleźć w poznańskim adidas concept store?

Adidas Concept Store otwiera się w Starym Browarze

Adidas Concept Store w Starym Browarze to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników sportowego stylu, którzy cenią sobie oryginalność. Concept Store został oparty na pomyśle przeszczepionym z Wiednia, według którego lokale marki bardziej przypominają butiki niż sklepy sportowe. Sklep powstał w 2009 roku, czyli dokładnie w 60. rocznicę stworzenia legendarnych trzech pasków. To właśnie w 1949 roku Adi Dassler wymyślił typ butów, który momentalnie podbił serca sportowców na całym świecie i do tej pory pozostaje najbardziej rozpoznawalną marką, jeśli chodzi o sportowe obuwie i odzież.

W poznańskim Concept Store znajdziemy tylko modele z linii adidas Originals, czyli niepowtarzalne projekty dostępne jedynie w kilku miejscach w Polsce. A na oryginalność warto stawiać, bo twórcy tych kolekcji wciąż zaskakują pomysłami. W zeszłym roku, na otwarcie sklepu, stworzyli kolekcję jubileuszową ‘60 Years of Stripes’, w której mogliśmy znaleźć między innymi buty Nizza z nadrukiem z literą „a” inspirowaną czcionką adidas. Marka współpracowała też m.in. z producentem skuterów Vespa, dzięki czemu powstała chociażby bluza Vespa Bike. A w sezonie jesień/zima 2010 marka zaskoczy nas po raz kolejny kolekcją adidas Originals Star Wars, jak można się domyślić, inspirowaną postaciami z… Gwiezdnych Wojen.

Warto wspomnieć, że w poznańskim butiku coś dla siebie znajdą również panie, które lubią łączyć sportowy styl z wyjątkowymi wzorami. Adidas Concept Store również dla nich przygotowuje część kolekcji, tak żeby każda z dziewczyn mogła wyrazić swój niepowtarzalny styl. W sezonie jesienno-zimowym będzie to na przykład indywidualna stylizacja ubrań za pomocą… sznurówek. Jeśli nie wierzycie, zajrzyjcie do adidas Concpept Store – tam przekonacie się, że każda kobieta może zostać własną stylistką.

Adres: Adidas Originals

Stary Browar, ul Półwiejska 32, 61-888 Poznań

Atrium, poziom + 1, lokal 113

telefon: +48 (61) 859 62 15
fax: +48 (61) 859 62 15
www.adidas.com/pl

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 9 -21, niedziela 10 - 20

Zdjęcie główne: Unsplash

tagi: concept store | miejsce | Stary Browar | ADIDAS |

podobne artykuły