PL / EN
ZUZANNA BIJOCH ZA KULISAMI MERCEDES BENZ NEW YORK FASHION WEEK!

ZUZANNA BIJOCH ZA KULISAMI MERCEDES BENZ NEW YORK FASHION WEEK!

Koniecznie zobaczcie zakulisowe zdjęcia Zuzanny Bijoch prosto z Fashion Week'a w Nowym Jorku wiosna lato 2013!

Do grona aniołków D’Vision, agencji Lucyny Szymańskiej, dołączyła kilka lat temu dziewczyna o niezwykle pięknych oczach, wyrazistym spojrzeniu i mocnych brwiach. Teraz Zuzanna Bijoch podbija (zdecydowanie) zagraniczny rynek mody. Już od kilku sezonów Zuzia spogląda na nas z reklam w kolorowych magazynach i na billboardach, a na Tygodniach Mody bierze udział w każdym większym pokazie.

 

Nie inaczej dzieje się również w sezonie wiosna lato 2013 w Nowym Jorku, gdzie modelka D’Vision zgarnia absolutnie wszystkie topowe pokazy, depcząc po piętach starszym koleżankom po fachu, m.in. Magdalenie Frąckowiak. Zuza chodziła w ciągu kliku ostatnich dni po wybiegach Lacoste, Parabal Gurung, Diane Von Furstenberg, Vera Wang,  Carolina Herrera; prezentowała świetne kolekcję Altuzarra, Alexander Wang, pomarańczowe sukienki Victoria Beckham czy Derek Lam.

 

Ta dziewczyna naprawdę dużo pracuje i z pewnością ma ogromne szanse na wysoką pozycję w rankingu models.com. Koniecznie zobaczcie prywatne zdjęcia Zuzi prosto zza kulis wielkich pokazów!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: D'Vision | Zuza Bijoch na New York Fashion Week | Mercedes Benz Fashion Week New York | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły