Logotyp serwisu lamode.info
ZOOM NA MODELKĘ - KASIA WRÓBEL

ZOOM NA MODELKĘ - KASIA WRÓBEL

Polska modelka Kasia Wróbel to jedna z najświeższych twarzy w światowym modelingu. Przybliżamy Wam jej sylwetkę.

Imię i nazwisko: Kasia Wróbel

 

Data i miejsce urodzenia: 16 sierpnia 1991, Polska

 

Wymiary: 78- 61- 90 cm

 

Wzrost: 178 cm

 

Rozwój kariery: Kasia Wróbel w modelingu stała się znana za sprawą pokazu Jil Sander wiosna-lato 2011, kiedy w długiej białej spódnicy otworzyła pokaz. Zainteresowała się nią wciąż szukająca nowych twarzy branża. Na castingu przeprowadzonym w Nowym Jorku, Natalie Joos piastująca stanowisko casting director nazwała polską modelkę jedną z najciekawszych twarzy 2011 roku. Kasia związana jest z agencją D’Vision oraz prestiżową Next Models. Chodziła na wybiegach Allegra Hicks, Aquascutum, Christopher Kane, Gharani Strok, John Rocha, Richard Nicoll, Spijkers&Spijkers, Topshop.

 

tl_files/moda polska/osobowosci/ZOOM NA MODELKE - KASIA WROBEL/kolaz wrobel.jpgfot. East News ( pokazy jesień-zima 2011/12 3.1 Philip Lim, Barbara Bui, Castelbajac, Rochas)


 

Największe osiągnięcia: Kasia ma za sobą kilkadziesiąt ważnych pokazów, a w sezonie jesień-zima 2011/12 otwierała pokazy tak prestiżowych domów mody jak 3.1 Philip Lim i Jean-Charles de Castelbajac. Pojawiła się też na okładce magazynu Playing Fashion. To sporo nowych doświadczeń jak na 19-latkę.

 

Nasza opinia: Polska modelka jest na początku drogi do światowej kariery. Ze swoją charakterystyczną twarzą i bardzo wysokim wzrostem ma wszelkie warunki, żeby zostać top modelką. Życzymy jej szczęścia i kolejnych wygranych castingów.

 

W galerii znajdziecie zdjęcia Kasi Wróbel z pokazów jesień-zima 2011/12!

tagi: Kasia Wróbel | modelka | modeling |

podobne artykuły