PL / EN
ZNAMY PIERWSZE NAZWISKO KOLEJNEJ EDYCJI FASHION WEEK POLAND WIOSNA LATO 2013 W ŁODZI!

ZNAMY PIERWSZE NAZWISKO KOLEJNEJ EDYCJI FASHION WEEK POLAND WIOSNA LATO 2013 W ŁODZI!

Po raz kolejny do Łodzi powraca znany poza granicami Polski projektant. Podczas Fashion Week Poland wiosna lato 2013 w Łodzi pokaże kolekcję Metamorphosis. Sprawdźcie, kto to.

Dopiero co opadły emocje związane z poprzednią edycją polskiego święta mody, a już, powoli, ogłaszane są pierwsze nazwiska jesiennej odsłony Fashion Week Poland w Łodzi. Do polskiego miasta manufaktury przyjeżdża ze swoją kolekcją Metamorphosis, sam Dawid Tomaszewski. To projektant polskiego pochodzenia, który od lat doskonale sobie radzi w Berlinie. Kolekcja Metamorphosis wiosna lato 2013 zdobyła uznanie berlińskiej publiczności podczas tamtejszego Berlin Fashion Week, ale projektant wciąż nad nią pracuje, dlatego w Łodzi zobaczmy kilkanaście sylwetek więcej.

 

To jedyne miejsce w Polsce, gdzie prezentuję swoje kolekcje. Nie zawsze mam czas, by wyjeżdżać z pokazami z Berlina, dlatego cieszę się, że po raz czwarty swoją wizję mody zaprezentuję podczas FashionPhilosophy w Łodzi. – mówi projektant o łódzkich doświadczeniach.

 

Pokaz Dawida Tomaszewskiego będzie można obejrzeć podczas VII edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w dniach 24-28 października 2012 r. Nie możemy się doczekać, a Wy?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Fashion Week Poland | fashion week | Dawid Tomaszewski | moda polska |

podobne artykuły