PL / EN
ZIEŃ MARIAGE 2013 - NOWA ŚLUBNA KOLEKCJA PROJEKTANTA

ZIEŃ MARIAGE 2013 - NOWA ŚLUBNA KOLEKCJA PROJEKTANTA

Maciej Zień to jedno z najważniejszych nazwisk na polskim rynku mody. Przedstawiamy jego nową ślubną kolekcję, Zień Mariage 2013.

Suknia ślubna jest czymś więcej niż kreacją. To odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa. Pośród nieskończonych odcieni bieli i różnorodności detali, poszukuję ponadczasowych i unikalnych rozwiązań, które idealnie wkomponują się w obraz najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety. – mówi Maciej Zień o samej idei projektowania sukni ślubnych.

 

 

Linia Zień Mariage jest współczesnym ukłonem w stronę tradycji. Tworzę ją natchniony wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Starannie dobieram szlachetne tkaniny i dodatki, czuwam nad perfekcją wykonania. Pragnę, aby każda kreacja miała wyjątkowy charakter, a nosząca ją kobieta czuła się szykownie i zmysłowo – dodaje.

 

Faktycznie, kaskady tiulowych falban, tradycyjne, wysmuklające talię gorsety i treny do ziemi są ukłonem w stronę tradycji. Niektóre z sukni odważnie odkrywają nogi, inne podkreślają ramiona, ale wszystkie łączy zamiłowanie projektanta do luksusu.

 

Ta kolekcja rozgrywa się w trzech aktach. Pierwszy z nich poświęcony jest transparentnemu tiulowi, drugi plastycznej organzie (niewykończenia materiału mają podkreślać z kolei zwiewność ślubnych kreacji), a trzeci, końcowy, jedwabnej żorżecie i muślinie.

 

Zień Mariage 2013fot. Marysia Erikkson/ stylizacja Alicja Werniewicz/ Makijaż Agata Kalbarczyk/ Fryzura Rafał Żurek

 

Na zdjęciach tej kolekcji zobaczymy również bransoletki Apart – This is Your Life, które Maciej Zień zaprojektował dla marki już dłuższy czas temu. 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Zień | sukienki ślubne | Zień Mariage 2013 | Zień kolekcja ślubna |

podobne artykuły