PL / EN
ZAPACH SYGNOWANY NAZWISKIEM KRÓLA POPU - MICHAEL'A JACKSON'A

ZAPACH SYGNOWANY NAZWISKIEM KRÓLA POPU - MICHAEL'A JACKSON'A

Nawet zza grobu Michael Jackson nie daje o sobie zapomnieć. Trwają prace nad stworzeniem perfum króla, inspirowanych zapachem kwiatów z ogrodów Neverland'u.

Na rynku już niedługo pojawią się dwa nowe zapachy, dla niej i dla niego, inspirowane zapachem kwiatów kwitnących w ogrodach Neverland’u.

 

Wszystko zaczęło się od ojca Michela Jackson’a, Joe’ego, który przesłał bukiet neverlandzkich kwiatów do Grasse, które jest perfumeryjnym centrum produkcji. Innymi słowy, był to bardzo oryginalny sposób zwrócenia uwagi Franck’a Rous’a, projektanta zapachów i byłego tenisowego trenera gwiazd.

 

Męskie perfumy, zawierające drzewne nuty, będą nazywać się Jackson’s Tribute i do sprzedaży wejdą w mieście, które nigdy nie śpi, Las Vegas już 7 marca. Zapach dla pań, owocowo-kwiatowy, będzie nosić nazwę Jackson’s Legend i można go będzie nabyć latem we Francji.

 

„Częśc funduszy ze sprzedaży perfum, wspomoże organizację charytatywną Michael’a Jackson’a.” – obiecuje Julian Rouas Paris, rodzinna firma współtworząca Jackson’ Tribute i Jackson’s Legend we współpracy z laboratorium w Grasse.

 

Chcielibyście pachnieć jak kwiaty ze słynnego Neverland’u?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: perfumy | zapach | Michael Jackson |

podobne artykuły