PL / EN
YVES SAINT LAURENT PRZEDSTAWIA NOWY PODKŁAD YSL LE TEINT TOUCHE ÉCLAT

YVES SAINT LAURENT PRZEDSTAWIA NOWY PODKŁAD YSL LE TEINT TOUCHE ÉCLAT

Do kultowego rozświetlacza Yves Saint Laurent Touche Éclat dołączył właśnie nowy rozświetlający podkład Le Teint Touche Éclat. Sprawdźcie szczegóły!

Dwadzieścia lat po wypuszczeniu na rynek hitu Touche Éclat Radiant Touch, Yves Saint Laurent przedstawa nowy, rozświetlający podkład Le Teint Touche Éclat, który do sprzedaży trafi już w czerwcu.

 

Ten ultra nowoczesny podkład oparty jest na odkrywczych, technologicznych rozwiązaniach nad którymi pracowaliśmy dziesięć lat. – mówi Stephen Bezy, główny manager Yves Saint Laurent Beauté L’Oréal.

 

Inaczej niż w tradycyjnym składzie podkładów, które zawierają nieprzejrzyste pudry sprawiające, że skóra wygląda na zmęczoną i pigmenty, które powodują nadmierne jej błyszczenie, Le Teint nie zawiera żadnego z tych składników. W skład nowego podkładu Yves Saint Laurent wchodzą bowiem półprzeźroczysty żel, który matuje niedoskonałości skóry i podkreśla jej kolor oraz lekki koncentrat fluidu ze złotymi drobinkami, które dodają twarzy blasku.

 

Chodzi o to, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt promieniejącej cery. Le Teint Touche Éclat będzie miał aż 22 różne odcienie, od różanych poprzez złote aż do naturalnych beży.

 

Yves Saint Laurent Touche Eclatfot. Terry Richardson/ modelki Jourdan Dunn, Ginta Lapina/ Kampania Yves Saint Laurent Le Teint Touche Éclat

 

Twarzami nowego dziecka marki Yves Saint Laurent zostały super modelki Jordan Dunn i Ginta Lapina, a kampanię, w dość nietypowym dla siebie stylu, sfotografował Terry Richardson.To po prostu leader w swojej kategorii na rynku. Jest unikalny i ponadprzeciętny. – mówi Stephen Bezy. No cóż, po takich obietnicach możemy się spodziewać (28.czerwca prapremiera w Londynie, pod koniec lipca ruszy sprzedaż w Stanach, w sierpniu we Francji, Australii, Hiszpanii, Japonii i Niemczech) naprawdę czegoś niesamowitego!

 

W Polsce podkład pojawi się pod koniec sierpnia i będzie dostępny w ośmiu różnych odcieniach, dostowanych do karnacji Polek. Jeśli jednak nie możecie się doczekać, w planach jest także przedsprzedaż  Le Teint Touche Éclat, 7. lipca podczas eventu Bilioneurobab, gdzie Yves Saint Laurent jest wyłącznym partnerem strefy Beauty.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Yves Saint Laurent | Le Teint Touche Éclat | makijaż |

podobne artykuły