PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
EKSKLUZYWNY WYWIAD Z JOANNĄ KRUPĄ, AMBASADORKĄ MARKI ESOTIQ

EKSKLUZYWNY WYWIAD Z JOANNĄ KRUPĄ, AMBASADORKĄ MARKI ESOTIQ

Przeczytajcie wywiad z Joanną Krupą, obrończynią praw zwierząt, prowadzącą Top Model.Zostań Modelką i ambasadorką kremu push up Esotiq

Czy Pani kariera przebiega w taki sposób, w jaki Pani sobie wymarzyła?

 

Jestem bardzo szczęśliwa z tego gdzie teraz jestem i co juz osiągnęłam. Dziesięć lat temu nie mogłam nawet o tym marzyć. Co oczywiście nie znaczy, ze spoczywam na laurach i nie chcę się dalej rozwijać. Nie byłabym sobą, gdybym nie miała tysiąca kolejnych planów na przyszłość:) Można wiec powiedzieć, ze cieszę sie z tego, co mam, ale mam apetyt na więcej. Nie zamierzam przestać pracować i dążyć dalej do realizacji moich zawodowych planów.

 

Czy były chwile, w których chciała Pani zrezygnować?

 

Oczywiście, ze były! Na początku mojej drogi było takich chwil wiele. Kiedy kolejny casting kończył sie niepowodzeniem, gdy znowu słyszałam, że się nie nadaję do tego biznesu, jestem za niska, zbyt sexy, za gruba. Krytyka może każdemu podciąć skrzydła, ale w takich chwilach najważniejsze, aby się nie poddać i ciągle wierzyć w siebie.

 

Jaki moment może Pani uznać za kulminacyjny w rozwoju swojej kariery?

 

Myślę, że teraz mam naprawdę dobry okres! Cieszę sie, ze jakoś udaje mi sie godzić pracę w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Tutaj juz wkrótce zaczynają się nagrania do programu Top Model. Jednocześnie w USA kończy sie pierwsza pierwsza edycja reality show Houswives of Miami z moim udziałem. Jestem bardzo podekscytowana tym, jak widzowie odbiorą nasze show! Cały czas staram się tez pomagać zwierzętom, walcząc o ich prawa. Cieszę się, że dzięki udziałowi w telewizyjnych produkcjach staję się bardziej popularna, a to z kolei sprawia, że mój glos w sprawie zwierząt staje się bardziej słyszalny i więcej ludzi ma szanse poznać te problemy.

 

Co jest dla Pani największym sukcesem zawodowym?

 

Zawsze najbardziej jestem dumna, gdy ktoś doceni moje zaangażowanie w pomoc zwierzętom. W tym roku po raz kolejny zostałam wybrana na twarz kampanii PETA przeciw noszeniu naturalnym futrom. To dla mnie niesamowite wyróżnienie.

 

Czy punkt, w którym aktualnie się Pani znajduje jest celem, który chciała Pani osiągnąć?

 

Ależ skąd, jeszcze do niego daleko:) Ciągle stawiam sobie nowe wyzwania i cele. To nie pozwala mi się zatrzymać i spocząć na laurach. Wiem, ze mogę jeszcze wiele osiągnąć i chce to zrobić. Mam masę planów, zarówno tu w Polsce jak i w Stanach także trzymajcie za mnie kciuki!

 

Reklama:


 

Pani kariera rozwija sie równocześnie w Polsce i w Stanach Zjednoczonych - czym te dwa rynki sie różnią, który z nich jest bardziej wymagający, a który bardziej sprzyja budowaniu sukcesu?

 

Na pewno do pracy w obu krajach przykładam taka sama wagę i zaangażowanie. Ani w Polsce, ani w Stanach nikomu nic nie przychodzi łatwo i gdy chcemy osiągnąć sukces musimy po prostu ciężko pracować i być w pełni profesjonalni. W obu krajach zdarzają sie też zawistni ludzie, którzy nie potrafią cieszyć sie z sukcesów innych i będą chcieli ci ten sukces odebrać.

 

Wydaje mi sie jednak, ze polskie brukowce sa bardziej brutalne niż amerykańskie. Często zupełnie zmyślają historie, które maja komuś zaszkodzić! Nie mogę tego zrozumieć.

 

Czy myślała Pani, aby na stale związać sie z którymś z tych rynków i zamieszkać w Polsce/Stanach Zjednoczonych?

 

Do tej pory udawało mi sie pracować na obu kontynentach i mam nadzieję, że nadal będzie sie udawać. Praktycznie cała moja rodzina mieszka w Stanach i dlatego nie wyobrażam sobie, żeby wyprowadzić sie stamtąd na stałe. Tam jest mój narzeczony, siostra, rodzice i tam jest mój dom. Na szczęście moja praca daje mi możliwość częstego podróżowania i dzięki temu odwiedzania też fanów w Polsce.

 

W jaki sposób program Top Model wpłynął na Pani życie?

 

Top Model był dla mnie niesamowitą szansą i przygodą. Dzięki niemu stałam sie znana w Polsce, ponieważ wcześniej pracowałam jednak głównie w Stanach. Szczerze mówiąc, startując w castingu nie sądziłam, ze uda mi się dostać rolę prowadzącej! Praca na planie Top Model dała mi szansę na dłuższy pobyt w moim rodzinnym kraju, zobaczyłam tu wiele pięknych miejsc, a co najważniejsze mogłam spędzić trochę czasu z rodziną z Polski.

 

Zawodowo Top Model to było dla mnie wielką szkołą. Bardzo zżyłam się sie ze wszystkimi uczestniczkami, dlatego każde ich niepowodzenia czy odejścia z programu zawsze mocno przeżywam. Dzięki programowi musiałam nauczyć się panować nad emocjami i starać się zachowywać profesjonalizm nawet w najtrudniejszych chwilach. Jestem szczęśliwa, że nawet, kiedy program ma przerwę w emisji, polscy fani pamiętają o mnie, a ja mam okazję bywać też w Polsce nie tylko przy okazji Top Model.

 

Czy może nam Pani zdradzić jak spędza Pani czas po godzinach pracy?

 

Naprawdę dużo pracuję więc, gdy znajdę juz chwilę wolnego, wybieram zwykle lenistwo. Wtedy najczęściej idę na spacer z moimi psami, opalam sie na plaży lub po prostu siedzę z moim narzeczonym na tarasie, popijając wino z kieliszka i rozmawiając o wszystkim i o niczym.

 

Jaka jest Pni największa Pasja w życiu prywatnym?

 

Nie wiem czy można nazwać to pasja, ale chyba wszyscy juz wiedza, ze oprócz rodziny najważniejsze sa zwierzęta. Sama mam 6 psów w domu, ale gdybym tylko mogła na pewno przygarnęłabym więcej! Kiedy tylko mogę, odwiedzam schroniska, zbieram dla nich pieniądze, koce, miski itp. To bardzo ważne, żeby jak najwięcej osób zaangażowało się w taką pomoc.

 

Bardzo ważna rolę w Pani życiu pełnią zwierzęta. Dlaczego to właśnie im zdecydowała się Pani pomagać?

 

Kiedy tylko mogę staram się uświadamiać ludzi, że zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Same nie mogą mówić za siebie,  więc potrzebują do tego nas, ludzi. Tylko my możemy stanąć w ich obronie, gdy dzieje im się krzywda.

Patrząc na cierpienie zwierząt nie mogłabym milczeć. Teraz jak najbardziej chcę wykorzystać moją popularność do tego, aby więcej i więcej osób zainteresowało się prawami zwierząt.

 

W pracy modelki wygląd jest bardzo istotny? Czy mogłaby Pani zdradzić czytelniczkom jak dbać o swój wygląd i sylwetkę, aby zawsze była w świetnej formie?

 

Chociaż sama nie przepadam za uprawianiem sportu, wiem że jest on niezbędny dla utrzymania dobrej sylwetki. Dlatego staram się ćwiczyć mniej więcej dwa, trzy razy w tygodniu. Uwielbiam jeść i zazwyczaj nie umiem odmówić sobie ulubionych dań (już tęsknie za pierogami!) . Najważniejszy jest jednak umiar. Tak naprawdę możemy jeść wszystko, ale w granicach zdrowego rozsądku. Chociaż wiem ze powiedzenie sobie samej "stop" bywa trudne.

 

Jakie plany zawodowe ma Joanna Krupa w niedalekiej przyszłości?

 

Teraz koncentruje się przede wszystkim na Top Model. Już 2.grudnia w Warszawie odbędzie się ostatni casting do trzeciej edycji programu, a w nowym roku ruszamy z nagraniami. Nie mogę się doczekać! Mam też nadzieję, że w 2013 roku czeka mnie dużo pracy w Stanach.

 

Czego mogłaby Pani życzyć czytelnikom LAMODE.INFO na zbliżające się dużymi krokami święta Bożego Narodzenia?

 

Wszystkim czytelnikom Waszego portalu życzę tego, co w gruncie życzę jest najważniejsze: miłości i życzliwych, wpierających osób wokoło. Jeśli mamy to, wszystko inne się uda!

 

Reklama: 


 fot. mat. prasowe marki Esotiq

 

Linię kosmetyków Esotiq sygnuje swoim nazwiskiem Joanna Krupa, gwiazda do pielęgnacji swojego ciała przykłada niezwykłą wagę. Flagowym i ulubionych produktem Joanny jest maska napinająca biust Esotiq Formula Push Up Breast Mask, której zaletą jest dopracowany skład oraz przystępna cena. Kosmetyk ten w laboratoriach we Francji pieszczotliwie nazywany jest „napinaczem biustu”. Jest unikalny z dwóch względów.

 

Po pierwsze jego najważniejszy aktywny składnik to najnowszej generacji polimer FLEXAN II®, stanowiący aż 1/5 składu - to poziom nasycenia, do jakiego żaden inny kosmetyk dostępny na rynku nawet się nie zbliża. Efekt działania widać już po 5 minutach, ponieważ FLEXAN II® natychmiast po użyciu tworzy na skórze niewidzialną siatkę napinającą, podtrzymującą, naprężającą i ujędrniającą piersi.

 

Dodatkowo znajdująca się w składzie ekstrakt z Kigelia africana dostarcza skórze flawonoidów oraz fitosteroli, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Natomiast kwas hialuronowy łączy ze sobą włókna kolagenowe i elastynowe w skórze, tworząc system podporowy naskórka oraz dba o odpowiednie nawodnienie naskórka. Działanie maski uzupełnić można drugim polecanym kosmetykiem - serum powiększającym biust.

 

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Joanna Krupa | Esotiq |

podobne artykuły