Logotyp serwisu lamode.info
White Marlin w Gdańsku: nowa lokalizacja

White Marlin w Gdańsku: nowa lokalizacja

Dobrze znana i ceniona nadmorska restauracja White Marlin własnie otworzyła swój drugi lokal w Gdańsku.

Spis treści

1. Wyjątkowe miejsce w Gdańsku

2. Wielkie otwarcie White Marlin Gdańsk

Oficjalne otwarcie nowego lokalu miało imprezowy klimat boho i odbyło się w towarzystwie gwiazd w dniu 12 lipca.

Wyjątkowe miejsce w Gdańsku

Smaki inspirowane morskimi specjałami z całego świata, ponadczasowa elegancja wnętrz, nadmorski, odprężający klimat z kawałkiem prywatnej plaży - właśnie za to goście kochają kultową restaurację White Marlin. Teraz z jej uroków będą mogli korzystać także gdańszczanie.

Obok filii głównej w Sopocie, lokal od niedawna działa także w Gdańsku, w najbardziej pożądanym adresie w Trójmieście - na Wyspie Spichrzów. Miejsce to oferuje niezapomniany widok na perełki architektoniczne starego Gdańska i liczne ogródki restauracyjne.

White Marlin - otwarcie w Gdańsku (fot. materiały prasowe)

White Marlin - otwarcie w Gdańsku (fot. materiały prasowe)

Wnętrze nowej restauracji zostało zaprojektowane przez cenionego architekta, Miłosza Warcholińskiego, który nadał miejscu elegancki i nowoczesny klimat boho chic. Nowa lokalizacja w stylu High Energy Dining, oprócz doskonałej kuchni bazującej na owocach morza, w piątki i soboty będzie miejscem spotkań przy muzyce. Natomiast szefem kuchni White Marlin został uznany kucharz Paweł Stawicki.

W menu nowej filii znajdzie się kilka sztandarowych pozycji znanych z menu sopockiego White Marlin, takie jak świeża ryba, polska kaczka czy francuska wołowina. Niezastąpionym dodatkiem do jedzenia będzie także wyjątkowa selekcja win od Wine Avenue.

White Marlin - otwarcie w Gdańsku (fot. materiały prasowe)

White Marlin - otwarcie w Gdańsku (fot. materiały prasowe)

Wielkie otwarcie White Marlin Gdańsk

Wielkie otwarcie White Marlin w Gdańsku odbyło się 12 lipca w tanecznej atmosferze w klimacie Ibizy. Na imprezie w pojawiły się znane gwiazdy, takie jak m.in. Lara Gessler, Blanka Lipińska, Klaudia Halejcio czy Klaudia El Dursi.

„O ile sopocki White Marlin jest mocno w stylu Hamptons, gdzie klasyka koresponduje z elegancją, o tyle na Wyspie Spichrzów jest zdecydowanie luźniej. Klimatyczny wystrój wnętrza, dbałość o każdy detal, sprawia, że można poczuć energię Bali lub Ibizy, gdzie spędzałam niemal każde swoje wakacje.” – powiedziała Lara Gessler.

Zdjęcie główne: materiały prasowe

tagi: White Marlin | otwarcia | gastronomia |

podobne artykuły