PL / EN
WANG DLA BALENCIAGA – ZNAMY PIERWSZE SZCZEGÓŁY NADCHODZĄCEGO POKAZU!

WANG DLA BALENCIAGA – ZNAMY PIERWSZE SZCZEGÓŁY NADCHODZĄCEGO POKAZU!

To będzie jedno z najważniejszych wydarzeń zbliżającego się paryskiego tygodnia mody! Uchylamy rąbka tajemnicy i zdradzamy pewne szczegóły pierwszego pokazu Alexandra Wanga za sterami Balenciaga. Sprawdźcie!

Bez dwóch zdań, to będzie jedno z najważniejszych wydarzeń zbliżającego się paryskiego tygodnia mody! Od czasu kiedy w grudniu Alexander Wang został mianowany na stanowisko nowego dyrektora kreatywnego Balenciaga, nie milkną spekulacje dotyczące jego debiutanckiej kolekcji dla paryskiego domu mody i choć sam projektant podsyca atmosferę tajemniczości, odmawiając wszelkich komentarzy na ten temat, przedstawiciele luksusowej marki zmuszeni byli zdradzić kilka interesujących szczegółów.

 

 

Kolekcja na sezon jesień zima 2013/2014 została ostrożnie określona mianem „wprowadzającej, wstępnej”, co sugeruje dopiero początek ewolucji charakterystycznego stylu marki. Co więcej, choć pokazy Balenciagi odbywały się do tej pory w słynnym hotelu Crillon lub w paryskim showroomie domu mody przy Rue Cassette, do dziś nie wiadomo, gdzie odbędzie się zaplanowana na poranek 28 lutego prezentacja. Jedno jest jednak pewne – przedstawiciele marki zdradzili portalowi WWD, że debiut Alexandra Wanga dla Balenciagi będzie prowadzony na kameralną skalę, gdyż projektantowi zależy na intymnym charakterze całego wydarzenia.

 

 

Czy Wam też wydaje się, że pierwszy pokaz Wanga dla Balenciagi tym bardziej stanie się najbardziej obleganą prezentacją nadchodzącego paryskiego tygodnia mody?

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Alexander Wang | Alexander Wang dla Baleciaga | Balenciaga pokaz jesień zima 2013/2014 | BALENCIAGA |

podobne artykuły