Logotyp serwisu lamode.info
UWAGA! DZIŚ UROCZYSTA PREMIERA MAGAZYNU 25 PROJEKTU ANJI RUBIK

UWAGA! DZIŚ UROCZYSTA PREMIERA MAGAZYNU 25 PROJEKTU ANJI RUBIK

Już dziś w Cannes premiera najbardziej wyczekiwanego tytułu na rynku magazynów, 25 magazine, autorstwa Anji Rubik i Sashy Knezevica. Znamy szczegóły!

Dzisiejszy wieczór w gorącym Cannes bezsprzecznie będzie należał do Anji Rubik. Długo oczekiwany i dopieszczany przez top modelkę projekt ujrzy światło dzienne. Subtelnie erotyczny, doskonały pod względem artystycznym i dla świadomych, mocnych kobiet - 25 magazine zdecydowanie będzie hitem.

 

Wszystko od działań promocyjnych, po ostatnią stronę magazynu zostało dokładnie przemyślane. Fakt, że sama premiera odbędzie się w Bubble Palace, stylowym domu Pierre Cardin robi wrażenie. Podobnie jak lista gości, bo na imprezie mają pojawić się przyjaciele i znajomi Anji, w tym sam Karl Lagerfeld. Zaproszeni są też Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł i Maciej Zień.

 

Co znajdziemy na łamach trzystustronicowego magazynu 25? Doskonałe sesje zdjęciowe autorstwa samych zdolnych kobiet, w tym Annie Leibovitz, Kamilli Akrans, Inez van Lamsweerde i Paoli Kudacki. Dzięki temu, magazyn będzie bardziej przypominał album, choć poza pięknymi zdjęciami, znajdziemy tez świetne teksty. Jednym z wielu polskich akcentów, które zapowiada Anja, jest wywiad z Weroniką Rosati, polską aktorką robiącą karierę za oceanem. Brzmi ciekawie? Już niedługo zapraszamy po egzemplarz m.in. do paryskiego Colette. Będzie kosztował magiczne 69 euro, a w planach jest już kolejne półroczne wydanie.

tagi: Sasha Knezevic | 25 magazine | Anja Rubik |

podobne artykuły