Logotyp serwisu lamode.info

UBIERZ SIĘ JAK LAPO ELKANN

Ten włoski przemysłowiec był już naszą inspiracją dnia. Teraz podpowiadamy, jak ubrać się jak Lapo Elkann i być jak najmodniejszy mężczyzna w Europie.

Lapo Elkann, urodzony w Nowym Jorku Włoch, łączy w sobie włoską elegancję z nowojorską nonszalancją. Jego dziadek Gianni Agnelli miał słabość do perfekcyjnie skrojonych garniturów z najlepszej jakości materiałów, a Lapo odziedziczył po nim ich całkiem sporą kolekcję. Odświeża wiekowe garnitury stylowymi dodatkami - fedorą, zabawnymi okularami czy naręczem bransoletek.

 

Ten trendsetter ma nosa do odważnych zestawień, potrafi na przykład połączyć marynarkę z narciarską czapką i wciąż wyglądać stylowo. Regularnie pojawia się też w czołówce rankingów najlepiej ubranych panów. Dziś podpowiadamy, co wybrać, aby stworzyć zestaw a'la Lapo Elkann.

 

 

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/UBIERZ SIE JAK LAPO ELKANN/kolaz lapo.jpg

1. Bransoletki Topman ok.30 PLN; 2. Marynarka A.McQueen 2405 PLN; 3. Koszula Topman ok. 200 PLN; 4. Boots All Saints 820 PLN; 5. Spodnie Gucci ok. 1570 PLN; 6. Kardigan Ralph Lauren 605 PLN; 7. Okulary przeciwsłoneczne SUPER ok. 520 PLN

tagi: stylizacja | Lapo Elkann |

podobne artykuły