PL / EN
UBIERZ SIĘ JAK - MAJA SABLEWSKA NA ROZDANIU NAGRÓD MAGAZYNU JOY

UBIERZ SIĘ JAK - MAJA SABLEWSKA NA ROZDANIU NAGRÓD MAGAZYNU JOY

Maja Sablewska to jedna z najbardziej niepokornych ikon mody w naszym kraju. Dziś odtwarzamy jej stylizację z eventu magazynu Joy.

Maja Sablewska, doradca wizerunkowy marki RIMMEL, odebrała niedawno nagrodę JOY Trendy. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Soho Factory w Warszawie.

 

Jesienią 2011 RIMMEL rozpoczął współpracę z Mają Sablewską, która promuje wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i pomaga wprowadzić styl London Look na polskie ulice. Na swoim blogu, www.majasablewskablog.pl, Maja prezentuje własne stylizacje w stylu London Look, podpowiada jak można skomponować stylizacje podobne do tych, które sama tworzy, dzieli się spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami na temat makijażu.

 

Na rozdaniu nagród gwiazda miała na sobie czarno-biały zestaw. Połączyła prosty t-shirt T by Alexander Wang z taliowaną marynarką Balmain i dodała pazur nonszalanckimi spodniami oraz oryginalnymi butami.

 

 

Maja Sablewska podczas rozdania nagród Joy Trendyfot. Rimmel/ Studio 69/ T-shirt T by Alexander Wang; Bransoletki La Garçonne; Buty Alexander Wang; spodnie 3.1 Phillip Lim; marynarka Balmain

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Maja Sablewska | Joy | Alexander Wang | Balmain |

podobne artykuły