PL / EN
U CLOTHING WIOSNA LATO 2013 – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

U CLOTHING WIOSNA LATO 2013 – POZNAJCIE NOWĄ POLSKĄ MARKĘ

Pod tajemniczą nazwą U, kryje się nowa na polskim rynku marka modowa. Zobaczcie, co redakcja LAMODE.INFO zobaczyła na dniu prasowym w ekskluzywnym butiku U przy Mysiej 3.

U, czyli unisex, utilitarian, universal. Takie ubrania tworzy Rafał Antos dla autorskiej marki Universal Clothing Company. Choć U poza granicami kraju działa już od 2010 roku, dopiero niedawno otwarto pierwszy firmowy butik w Warszawie.

 

 

Przestrzeń, którą na pierwszym piętrze Mysiej 3 zajmuje U CLothing, w całości odzwierciedla filozofię marki. Nowoczesne, minimalistyczne białe wnętrza, sprawiają że uwaga kupujących skupia się całkowicie na czystej formie prezentowanych ubrań. Projekty oznaczone metką U określić można mianem luksusowego streetwear’u, a wyróżniająca je prostota kroju i szlachetne materiały w pełni współgrają z oszczędnym, ale i wyrafinowanym wizerunkiem marki.

 

 

Redakcja LAMODE.INFO jest pod wrażeniem minimalistycznych kreacji, ciepłego przyjęcia i ulubienicy Rafała Antosa - słodkiego mopsika o imieniu Lola.

 


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: U | U CLothing | Universal Clothing | Rafał Antos |

podobne artykuły