PL / EN
TRENDY WE FRYZURACH JESIEŃ ZIMA 2013/14 OKIEM JAGI HUPAŁO

TRENDY WE FRYZURACH JESIEŃ ZIMA 2013/14 OKIEM JAGI HUPAŁO

Jakie fryzury będą modne w sezonie jesień zima 2013/14? Oczywiście te, które pojawiły się na światowych wybiegach! Zobaczcie, które najgorętsze trendy wybrała znana stylistka fryzurJaga Hupało.

Lato za pasem, warto jednak poznać nowe trendy na sezon jesień zima 2013/14. Razem z najwybitniejszymi ekspertami w Polsce przyjrzeliśmy się najgorętszym tendencjom kolejnego sezonu.

 

Jaga Hupało,  najbardziej znana polska stylistka fryzur podsumowuje dla nas trendy we fryzurach jesień zima 2013/14 na podstawie Fashion Weeków w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i Mediolanie.

 

Propozycje na sezon zimowy 2013/2014 są niezwykle ciekawe. Odnalazłam w nich dużo propozycji krótkich, dynamicznych i energetycznych fryzur (tak jak w pokazie Marca Jacobsa – dzikie i niepokorne formy) oraz zupełnie na przekór - prostych, graficznych fryzur o szlachetnej linii strzyżenia z pokazu Yoshji Yamamoto.

 

trendy we fryzurach jesień zima 2013/14 marc jacobs

fot. materiały prasowe East News / pokaz Marc Jacobs

 

Drobne loczki  przypominające czepek pływacki, w ostrych, neonowych wręcz barwach na pokazie Givenchy -  to dla mnie bardzo ciekawa awangardowa  propozycja. Wśród długich włosów królują te, o  aksamitnej miękkości i doskonałym połysku, starannie zaczesane do tyłu - z przedziałkiem po środku lub z boku (Versace).

 

trendy we fryzurach jesień zima 2013/14 givenchy

fot. materiały prasowe East News / pokaz Givenchy

 

Wysokie koki w stylu lat. 50, upięte z kucyka (Anna Sui) oraz ponadczasowe warkocze od Valentino to z kolei ukłon w stronę retro.

 

Jestem niezwykle poruszona pokazem Alexander Mcqueen,  na którym pojawiły się wyjątkowe ozdoby w postaci siatek na całej głowie, twarzy i włosach, przepiękne dodatki w postaci kryz, piór  oraz niezwykle bogatej biżuterii.  To właśnie akcesoria, ozdoby do włosów oraz nakrycia głowy  będą  dominującą tendencją w zbliżającym się sezonie 2013/2014.

 

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY Z WARKOCZAMI

trendy z wybiegu jesień zima 2013/14 valentino

fot. materiały prasowe East News / pokaz Valentino

 

Futrzane fluo -  czapy przypominające fryzury  z kolekcji Chanel, czapki -  rogatki które proponuje dom mody Moschino, toczki, kaski oraz ozdoby do włosów w postaci koron i tiar (Dolce&Gabanna), kapelusze z małym i wielkim rondem jak  z kolekcji  na Fashion Week w Paryżu jednego z moich ulubionych projektantów  Yoshji Yamamoto to jest to,  co mnie zachwyciło.

 

trendy we fryzurach jesień zima 2013 14 dolce&gabbana

fot. materiały prasowe East News / pokaz Dolce&Gabbana


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Jaga Hupało | Jaga Hupało Creative Team | trendy fryzury jesień zima 2013 | trendy jesień zima 2013 | Dolce&Gabbana jesień zima 2013 | Marc Jacobs jesień zima 2013 |

podobne artykuły