PL / EN
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH - KOPERTÓWKI

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH - KOPERTÓWKI

Przedstawiamy ofertę kopertówek dostępnych w sklepach, które zainspirowane zostały projektami z wybiegów m.in. Prada i Alexander Wang na sezon jesień zima 2011.

Kopertówka - niewielki dodatek, który w każdej stylizacji stawia kropkę na "i". Dodatkowo w sezonie jesień zima 2011 bez wątpienia możemy ją zaliczyć do must have'ów i dopisać do listy zakupów. Akcesoria wiele mówią o właścicielach, na przykład to, czy dobrze orientują się w bieżących tendencjach. Torebki, buty, biżuteria - tu naprawdę można zaryzykować i poszaleć. Znaleźliśmy dla Was kilka kopertówek łudząco podobnych do tych widzianych na wybiegach największych marek.

 

 

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH KOPERTOWKI/alexander wang topshop.jpgfot. East News/ Od lewej: kopertówka Topshop i kopertówka Alexander Wang jesień zima 2011


 

Maleńka, metaliczna torebka to pomysł nowojorskiego projektanta Alexandra Wanga na jesień i zimę. W Topshop znajdziemy podobną za jedyne 82 PLN.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH KOPERTOWKI/zara dolce and gabbana.jpgfot. East News/ Od lewej kopertówka Zara i kopertówka Dolce&Gabbana jesień zima 2011


 

Włoski duet projektantów postanowił uzbroić kobietę w cekiny w stylu glam. W kolekcji jesień zima 2011 błyszczą się dopasowane żakiety, cygaretki, biżuteria i cekinowe prostokątne kopertówki. Zainspirowały one designerów Zara, gdzie na półkach pojawiły się bardzo podobne torebki za 169 PLN.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH KOPERTOWKI/asos prada.jpgfot. East News/ Od lewej kopertówka Asos i kopertówka Prada jesień zima 2011Choć kolekcja Prada na jesień i zimę 2011 poświęcona była w głównej mierze wężowym wzorom i geometrycznej abstrakcji Mondriana, Miuccia Prada zauważyła też potencjał kolorowego zamszu. Stworzyła kilka odsłon kopertówek w intensywnych odcieniach. Podobną, żółtą torebkę znajdziemy w Asos i zapłacimy za nią ok. 260 PLN.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH KOPERTOWKI/topshop balneciaga.jpgfot. East News/ Od lewej: kopertówka Topshop i kopertówka Balenciaga jesień zima 2011


 

Marka Balenciaga zabrała swoje klientki w akcesoryjną podróż na Daleki Wschód. Bogato zdobione metalowe kopertówki przypominają skrzynie ze skarbami. Brytyjski Topshop uzyskał wilczy bilet na tę podróż i zaproponował swoją wersję kopertówki Balenciaga, która nosi nazwę Shanghai. Za metalową kopertówkę w Topshop zapłacimy 232 PLN.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Prada | Alexander Wang | Dolce&Gabbana | Asos | Topshop | trendy jesień zima 2011 | BALENCIAGA | ZARA |

podobne artykuły