PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH - TOREBKI

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2011 NA SKLEPOWYCH PÓŁKACH - TOREBKI

Poszukiwań trendów na sezon jesień zima 2011 w sklepach ciąg dalszy. Tym razem na "tapecie" - torebki inspirowane kolekcjami największych domów mody.

Odpowiednio dobrana torebka może wiele o nas powiedzieć. Duża i pojemna, z miękkiej skóry, daje do zrozumienia, że jesteśmy zorganizowane, a w torebce nosimy całe swoje królestwo, mała kopertowa świadczy o elegancji, a zwariowana aplikacja czy wzór na naszej torbie wyróżnia z tłumu i dodaje nonszalancji. Sieciówki wyszły naprzeciw oczekiwaniom spragnionych akcesoryjnych nowości fanek mody i zainspirowały się kolekcjami najlepszych projektantów.

 

 

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH TORBY/zara prada.jpgfot. East News/ Od lewej torebka Zara i torba z pokazu Prada jesień zima 2011


 

Marka Zara proponuje substytut odważnej wężowej kopertówki o sporym rozmiarze, którą lansuje w tym sezonie włoska Prada. W Zarze zapłacimy za nią 459 PLN.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH TORBY/asos chloe.jpgfot. East News/ Od lewej torba Asos i torba z pokazu Chloe jesień zima 2011


 

Patchwork'owa torba Chloe z wielobarwnych kawałków skóry to dodatek, na który sporo modnych i ceniących wygodę pań ostrzy sobie zęby. Jeśli jednak projekt Chloe jest w tej chwili po zasięgiem naszego portfela, zachęcamy do odwiedzenia sklepu Asos, gdzie znajdziemy bardzo podobną torbę za ok. 145 PLN.

 

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY Z WYBIEGU W SIECIOWKACH TORBY/zara celine.jpgfot. East News/ od lewej kopertówka Zara i kopertówka z pokazu Celine jesień zima 2011


 

Fankom Celine znów idzie na rękę hiszpańska Zara. Znajdziemy tu niedrogą minimalistyczną torebkę kopertową, którą z powodzeniem możemy nosić w dzień i w nocy, a przypomina ona tę zaprojektowaną przez Phoebe Philo dla Celine na jesień zimę 2011. Cena kopertówki z Zary to 249 PLN.

 

Kolejny przewodnik po trendach na sklepowych półkach już w przyszłym tygodniu.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: trendy jesien zima 2011 | must have | Prada | Celine | Asos | Chloe | ZARA |

podobne artykuły