Logotyp serwisu lamode.info
TRANSSEKSUALNA MODELKA LEA T. PO RAZ PIERWSZY NA WYBIEGU

TRANSSEKSUALNA MODELKA LEA T. PO RAZ PIERWSZY NA WYBIEGU

Wzbudzająca kontrowersje w związku ze swoim transseksualizmem brazylijska modelka - Lea T., po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu podczas Tygodnia Mody w Sao Paulo. Czyżby rodziła się nowa gwiazda modelingu?

Transseksualna modelka Lea T. pomimo kilku znaczących kampanii reklamowych, nie bywała zapraszana na tzw. catwalk. Pierwsze lody jednak zostały przełamane i Leę T. można było zobaczyć na pokazie Alexandre Herchcovitch’a Jesień/Zima 2011/2012 podczas  Tygodnia Mody w Sao Paulo. Rodowita Brazylijka (bądź Brazylijczyk?) miała na sobie długą, czarną i oversize’ową suknię z rękawami ozdobionymi złotym ornamentem i otwierała pokaz.

 

To najbardziej komentowane wydarzenie Tygodnia Mody poświęconemu sezonowi jesienno – zimowemu 2011/2012. Wszystkie oczy zwrócone były na nową, kontrowersyjną gwiazdę wybiegu. Przypominamy, że Lea T. urodziła się jako Leonardo Cerezo w Belo Horyzont, w Brazylii i jest synem Toninho Cerezo, południowoamerykańskiej gwiazdy sportu.

 

Została odkryta przez Riccardo Tisci, który poprosił ją o wzięcie udziału w kampanii Givenchy Jesień/Zima 2010. Potem sama Carine Roitfeld zaproponowała modelce sesję zdjęciową w Vogue Paris.

 

Czyżby klasyczne supermodelki odchodziły do lamusa?

tagi: pokaz mody | Lea T. | modelka | jesień - zima 2011/2012 |

podobne artykuły