Logotyp serwisu lamode.info
TOP MODELKI NA PIERWSZYCH CASTINGACH W ALBUMIE WILD THINGS AUTORSTWA DOUGLASA PERRETTA

TOP MODELKI NA PIERWSZYCH CASTINGACH W ALBUMIE WILD THINGS AUTORSTWA DOUGLASA PERRETTA

Arizona Muse w długich blond włosach, Abbey Lee Kershaw jako zbuntowana nastolatka, Miranda Kerr piękna nawet bez makijażu... Album Wild Things odsłania kulisy pierwszych castingów znanych topmodelek. Zajrzyjcie!

Od 8. lutego można nabyć limitowane egzemplarze fotograficznego albumu Wild Things Douglasa Perretta, osoby, która jest jedną z najważniejszych reżyserów castingów w branży mody. To on stoi za wyborem takich top modelek jak Chanel Iman , Arizona Muse czy Abbey Lee Kershaw. W albumie znajdziemy testowe polaroidy (wtedy jeszcze) kandydatek na modelki z castingu agencji COACD. Fotografie zostały wykonane w dość dużej rozpiętości czasu, bo najstarsze mają zdjęcia mają dwanaście lat. Wśród nich jest także portret tragicznie zmarłej Daul Kim, której śmierć wstrząsnęła branżą mody.

 

Do każdego polaroidu Perett załączył stosowny (lub mniej), subiektywny komentarz.

Nie polubiłem jej. Dla mnie miała wygląd lalki Barbie. - komentował Candice Swanepoel. - Patrząc na nią, dotarło do mnie jak młode są te dzieciaki. Chanel wyglądała na kogoś potrzebującego przytulenia. - tak wspomina pierwsze spotkanie z Chanel Iman.

 

Wild things to niepowtarzalna okazja, aby przyjrzeć się mechanizmom działania castingów od kuchni i cofnąć się do czasów, w których Arizona Muse była długowłosą blondynką, a Rosie Huntington-Whiteley nie była jeszcze ikoną stylu.

tagi: Wild things | Arizona Muse | Abbey Lee Kershaw | Miranda Kerr | Chanel Iman | modelka |

podobne artykuły