PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TONI GARRN W OBIEKTYWIE ALEXI LUBOMIRSKIEGO DLA NIEMIECKIEGO VOGUE

TONI GARRN W OBIEKTYWIE ALEXI LUBOMIRSKIEGO DLA NIEMIECKIEGO VOGUE

Powiew Dalekiego Wschodu, orientale kimona i zimowa sceneria. Zobaczcie zjawiskową Toni Garrn w najnowszym numerze niemieckiego Vogue.

 

W grudniowym numerze Vogue Germany pojawiła się fantastyczna sesja z udziałem Toni Garrn. Na zdjęciach w towarzystwie Niemki znalazł się azjatycki model David Chiang. Duet w obiektywie Alexa Lubomirskiego pozuje na tle zimowej scenerii lasu.

 

Edytorial przywodzi na myśl odległe kraje Bliskiego Wschodu. Sesja zdjęciowa przypomina nieco kadry z nagradzanego wielokrotnie filmu Ukryty Smok, Przyczajony Tygrys. Modele przedstawieni są tutaj jako para kochanków – wojowników, która przemierza mongolskie stepy i lascy. W fotografiach wyczuwalna jest aura tajemniczości i napięcia.

 

Modelka ma na sobie ubrania m.in. Hermès, Yohji Yamamoto i Nina Ricci nawiązujące do tradycyjnych strojów ludowych mieszkańców tej części kontynentu azjatyckiego. Egzotyczne turbany na głowie Toni, włosy splecione w warkocz i mocno podkreślone kości policzkowe modelki inspirowane są wyglądem Mongołek.

 

Stylizację wykonała Christiane Arp. Za makijaż odpowiada Tyron Machhausen. 

 

Zobaczcie w naszej galerii przepiękną sesję z udziałęm Toni Garrn w grudniowym numerze niemieckiego Vogue.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Vogue Germany | Alexi Lubomirski | Toni Garrn |

podobne artykuły