PL / EN
TOMMY HILFIGER KAMAPANIA NA SEZON WIOSNA LATO 2013

TOMMY HILFIGER KAMAPANIA NA SEZON WIOSNA LATO 2013

Czas nabrać wiatru w żagle, wskoczyć na jacht i wyruszyć na poszukiwanie wakacyjnej przygody. W nadchodzącym sezonie klan Hilfigerów zabiera nas w stylową morską podróż. Przed wami kampania wiosna lato 2013! 

Już od kilku sezonów słynna amerykańska marka raczy nas wyjątkowo przyjemnymi wizualnie kampaniami, opierającymi się na prostym, lecz efektownym pomyśle – spora grupa znanych modelek i modeli pozuje w pięknym otoczeniu, nawiązującym do motywu przewodniego kolekcji.

 

 

Dlatego też, kiedy pół roku temu na pokazie Tommy Hilfiger mogliśmy podziwiać triumfalny powrót klasycznych marynarskich pasków, zaczęliśmy podejrzewać, że wiosenna kampania marki może zawierać silne morskie akcenty, a piękne zdjęcia, które właśnie trafiły do sieci w stu procentach potwierdziły nasze przypuszczenia.

 

 

Główne gwiazdy kampanii - Jaquelyn Jablonski, Toni Garrn i Jourdan Dunn – w otoczeniu całej rodziny The Hilfigers podróżują na luksusowym jachcie płynącym po bezkresnym oceanie, zaś słoneczne zdjęcia Craiga McDeana oraz niewymuszone stylizacje Karla Templera sprawiają, że całość reklamy jest bardzo przyjemna dla oka i wywiera zamierzony skutek – już teraz tęsknimy do lata!

 

 

Zajrzyjcie do naszej galerii.

 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Tommy Hilfiger | Tommy Hilfiger wiosna lato 2013 | Tommy Hilfiger kampania wiosna lato 2013 | Jaquelyn Jablonsky | Toni Garrn | Jourdan Dunn |

podobne artykuły