PL / EN
TO PEWNE - VERA WANG ZAPROJEKTUJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ KIM KARDASHIAN

TO PEWNE - VERA WANG ZAPROJEKTUJE SUKNIĘ ŚLUBNĄ KIM KARDASHIAN

Słynna amerykańska celebrytka Kim Kardashian planuje w sierpniu stanąć na ślubnym kobiercu. My potwierdzamy - suknię ślubną zaprojektuje dla niej Vera Wang.

Wygląda na to, że projektantka Vera Wang jest ostoją dla gwiazd poszukujących idealnej kreacji. Głównie dla tych, które planują powiedzieć sakramentalne "tak". Właśnie bowiem potwierdzono informację, o tym, że amerykańska celebrytka Kim Kardashian zdecydowała się na zaprojektowanie sukni ślubnej w pracowni Wang.

 

- Jestem taka szczęśliwa, mogąc zdradzić, że Vera Wang jest moim ślubnym projektantem – komentowała Kim na swoim blogu – Vera jest bliską przyjaciółką rodziny od długiego czasu i rozmawiałyśmy o moim ślubie od lat, więc kiedy w końcu nadszedł ten właściwy moment, Vera była pierwszą osobą, o której pomyślałam. Nikt nie potrafi projektować sukni tak jak ona! – zachwyca się Kardashian.

 

Przypomnijmy, Vera Wang projektowała też suknię dla Chelsea, córki Billa Clintona oraz Jennifer Lopez i Victorii Beckham. Kardashian dołączy więc 20 sierpnia do zacnego grona gwiazd dużego formatu. Nie możemy się doczekać efektów.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Vera Wang | stylizacje gwiazd | KIM KARDASHIAN | Victoria Beckham |

podobne artykuły