PL / EN
TILDA SWINTON W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA DLA MAJOWEGO W MAGAZINE

TILDA SWINTON W OBIEKTYWIE TIMA WALKERA DLA MAJOWEGO W MAGAZINE

Nieskończona wyobraźnia Tima Walkera i nieziemska uroda Tildy Swinton. Co wyjdzie z tego połączenia? Zobaczcie zachwycający edytorial „Stranger Than Paradise”!

Podobno każdy fotograf ma swoją muzę. Kobietę, której uroda inspiruje go i stanowi ucieleśnienie jego podejścia do sztuki. Jeżeli jest to prawdą, nie dziwi nas fakt, że mistrz kreowania baśniowych światów przed obiektywem – Tim Walker – tak chętnie współpracuje z wyróżniającą się ogromnym talentem aktorskim i bardzo oryginalną urodą Tildą Swinton.

 

 

Nasz ulubiony duet nigdy jeszcze nas zawiódł, a owoce współpracy fotografa i aktorki nieodmiennie zachwycają. Najnowszy z nich - edytorial „Stranger Than Paradise” zrealizowany dla majowego wydania W Magazine - urzeka egzotycznymi krajobrazami, surrealistycznym podejściem do tradycyjnego krawiectwa haute couture oraz balansującą na pograniczu jawy i snu oniryczną atmosferą z odrobiną groteski. Chyba tylko Tilda, mimo wszystkich udziwnień i niestandardowych efektów zastosowanych przez stylistę Jakoba K oraz postawionych pionowo w górę fryzur autorstwa Julien d'Ys, może nadal być tak pełna gracji i niewymuszonego wdzięku.

 

 

Całość bajkowej sesji Tima Walkera z Tildą Swinton w roli głównej tylko w naszej galerii!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tilda Swinton | Tim Walker | W Magazine | Tilda Swinton W Magazine | Tilda Swinton Tim Walker | Jakob K |

podobne artykuły