PL / EN
TILDA SWINTON TWARZĄ KAMPANII CHANEL PRE FALL 2013!

TILDA SWINTON TWARZĄ KAMPANII CHANEL PRE FALL 2013!

Modelka? Tilda Swinton. Fotograf? Karl Lagerfeld. Co? Kampania Chanel pre fall 2013. Czy wyobrażacie sobie bardziej ekscytującą kombinację? Poznajcie szczegóły!

Szkocka mgła, zaśnieżone ruiny średniowiecznego zamku i otulone kraciastymi kiltami modelki. Pamiętacie grudniowy pokaz Chanel Metiers d’Art, który odbył się w ruinach położonego niedaleko Edynburga zamku Linlithgow, gdzie blisko siedem wieków temu na świat przyszła Maria Stuart?

 

 

Jeżeli tak jak my, byliście oczarowani kolekcją łączącą styl Coco Chanel i Marii, królowej Szkotów, ucieszy was informacja, która właśnie pojawiła się w sieci. Twarzą kampanii pre fall 2013 słynnej francuskiej marki została bodajże najoryginalniejsza aktorka współczesnego kina – Tilda Swinton.

 

 

Słynąca z androgynicznej urody i arystokratycznego szkockiego pochodzenia laureatka Oscara na potrzeby kampanii została sfotografowana przez Karla Lagerfelda we renesansowych wnętrzach francuskiego zamku Château d’Ecouen. Na jedynym jak na razie ujęciu z backstage’u, które przeniknęło do Internetu, możemy podziwiać ją w śnieżnobiałej kreacji, pozującą na tle zabytkowego arrasu. Całość kampanii pojawi się w czerwcowych wydaniach branżowej prasy.

 

 

Nie możemy się już doczekać! A Wy?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tilda Swinton | Chanel pre fall 2013 | Chanel kampania pre fall 2013 | Karl Lagerfeld | Chanel |

podobne artykuły