PL / EN
THE MAGIC OF HOLIDAYS - MAGICZNE WITRYNY LOUIS VUITTON NA ŚWIĘTA

THE MAGIC OF HOLIDAYS - MAGICZNE WITRYNY LOUIS VUITTON NA ŚWIĘTA

Koniecznie zobaczcie projekt Louis Vuitton "The magic of holidays" - czyli świąteczne witryny butików marki inspirowane magią cyrku!

Wystawy sklepowe Louis Vuitton to prawdziwe dzieła sztuki. Na nadchodzące święta słynny dom mody zaproponował baśniową podróż do świata cyrku. Artystki na trapezie, linoskoczkowie, klowni, czy zwierzęta wykonujące cyrkowe sztuczki spoglądają zza witryny LV i przywodzą na myśl dzieciństwo, a niektórym być może magiczną powieść Sary Gruen i film Francis’a Lawrence'a „Woda dla słoni".

 

Historia pokazuje, że Louis Vuitton na cyrku zna się jak mało kto. W XIX wieku ściśle współpracował z cyrkiem Houdini, dla którego produkował słynne kufry. Potem trafiły one do jednego z najsłynniejszych cyrków swoich czasów, należącego do rodziny Rancy. Kufer Louis Vuitton został przystosowany do transportu kucyków, które były jedną z głównych atrakcji cyrkowych przedstawień.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/THE MAGIC OF HOLIDAYS LOUIS VUITTON/801180h.jpgfot. materiały prasowe/ Louis Vuitton The magic of holidays

 

Nawiązując do tej przepięknej historii współpracy Louis Vuitton z największymi cyrkami świata, w połowie listopada w oknach butików marki pojawiły się świąteczne aranżacje, w których można całkowicie się zatracić. Sami zobaczcie!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: LVMH | marka | moda zagraniczna | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły