Logotyp serwisu lamode.info
TAVI GEVINSON - ŚPIEWAJĄCA BLOGGERKA

TAVI GEVINSON - ŚPIEWAJĄCA BLOGGERKA

Tavi Gevinson, autorka bloga Style Rookie, znów zaskakuje. W centrum jej zainteresowań, obok mody i pisarstwa, znalazły się ostatnio także popisy wokalne. Jak śpiewa? Sami oceńcie!

Tavi Gevinson, najsłynniejsza bloggerka świata (StyleRookie.com) w modzie osiągnęła prawie wszystko – jest jedną z czołowych fashionistek Ameryki, bywa na najbardziej prestiżowych pokazach (zawsze w pierwszym rzędzie), współpracuje z siostrami Mulleavy, czyli marką Rodarte i Marc'iem Jacobs'em, ma własny magazyn, rubrykę w magazynie POP i notkę w Wikipedii.

 

Teraz czas na podbicie muzycznej sceny, bo jak się okazuje, Tavi potrafi (albo i nie, sami oceńcie) śpiewać i, na dodatek, akompaniować sobie na gitarze. Kilka miesięcy temu zamieściła na serwisie youtube nieco ironiczny cover hitu Taylor Swift, a parę dni temu dorzuciła swoją wersję „Case of you” Joni Mitchell. Piosenkę, nagraną standardowo we własnej sypialni,  zadedykowała pisarce Mindy Kaling.

 

Tavi to doskonale radząca sobie w świecie internetu piętnastoletnia dziewczynka, jak się okazuje, o wielu twarzach. Kibicujemy wokalnej karierze najmłodszej na świecie bloggerki i redaktor naczelnej, a Wy?

 

27. listopada na portalu youtube.com opublikowano film autorstwa Tavi Gevinson, który jest zapisem wykonu piosenki Joni Mitchell „Case of you” przez bloggerkę Tavi Gevinson.

 

Źródło: youtube.com

tagi: Tavi Gevinson | Style Rookie | blog | bloggerka |

podobne artykuły