PL / EN
TATUUM – KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

TATUUM – KAMPANIA WIOSNA LATO 2013

Nadmorski szyk, dalekowschodnie klimaty, a może asymetryczne cięcia i pastele? To tylko niektóre z inspiracji, które odnajdziemy w wiosennej kolekcji Tatuum. Zobaczcie kampanię polskiej marki na nadchodzący sezon!

Wiosna z Tatuum zapowiada się naprawdę przyjemnie. Na nadchodzący sezon polska marka przygotowała bardzo zróżnicowaną ofertę ubrań, które dobrze sprawdzą się zarówno podczas spokojnego letniego wypoczynku, romantycznego weekendu we dwoje, jak i rodzinnej pierwszej komunii.

 

 

Pierwsza w sklepach pojawi się wiosenna linia Geometric Chic, w której znajdziemy dobrze znane kilkukolorowe dzianinowe bluzki o asymetrycznym kroju. Sportowa geometria i etno w miejskim wydaniu, cechujące serię Urban Jungle to z kolei dobra propozycja na majówkę, natomiast wszystkich miłośników nadmorskich klimatów ucieszy obfitująca w klasyczne biało-czerwono-granatowe zestawienia kolekcja Sunset Sailor. W wiosennych propozycjach Tatuum nie zabraknie także odniesień do szalonych lat 20-tych XX wieku oraz sporej porcji romantycznych pasteli, jednakże według nas najciekawiej zapowiada się letnia odsłona kolekcji, której motywem przewodnim stała się chińska parasolka. Dalekowschodnie odniesienia i orientalna kolorystyka? Jesteśmy na tak.

 

 

W galerii znajdziecie sielską kampanię Tatuum na sezon wiosna lato 2013.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Tatuum | Tatuum kampania wiosna lato 2013 | trendy wiosna lato 2013 | daleki wschód | trend marynarski |

podobne artykuły