PL / EN
STYLIZACJA ANJI RUBIK NA BALU CHARYTATYWNYM W LOVE HANGOVER

STYLIZACJA ANJI RUBIK NA BALU CHARYTATYWNYM W LOVE HANGOVER

Anja Rubik, gwiazda światowych wybiegów i jedna z najlepiej ubranych supermodelek, pojawiła się kilka dni temu na balu charytatywnym W Love Hangover Ball. Zobaczcie elegancką stylizację top modelki.

28. listopada w Nowym Yorku odbył się charytatywny bal W Love Hangover Ball, którego gospodynią była wzbudzająca niegdyś kontrowersje Kelly Osbourne. Wśród zaproszonych gości pojawiły się największe gwiazdy showbiznesu i świata mody -  Fergie, Bryan Boy, Lily Donaldson czy Jessica Stam. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Anji Rubik.

 

Supermodelka wyglądała jak zawsze zjawiskowo. Anja wybrała elegancką, klasyczną stylizację. Głównym elementem stroju była brokatowa marynarka Anthony Vaccarello, spod której wychodziła satynowa biała bluzka z fontaziem. Do tego modelka dobrała czarne, błyszczące spodnie rurki.

 

Anja Rubik jest ikoną współczesnego modelingu. Polka króluje na listach najlepiej zarabiających i popularnych nazwisk branży mody. Anja równie wysoko oceniana jest pod względem swojego niepowtarzalnego stylu.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: W Love Hangover Ball | Anja Rubik |

podobne artykuły