Logotyp serwisu lamode.info
SPECJALNA KOLEKCJA GIVENCHY W H&M?

SPECJALNA KOLEKCJA GIVENCHY W H&M?

Viktor & Rolf, Versace a ostatnio Maison Martin Margiela. Czy Givenchy będzie kolejnym domem mody, który zaprojektuje specjalną kolekcję dla szwedzkiej marki?

15.listopada w wybranych salonach H&M pojawiła się wyczekiwana kolekcja belgijskiego domu mody Maison Martin Margiela. Miłośnicy minimalistycznego krawiectwa i futurystycznych projektów marki mogli kupić w szwedzkim sklepie specjalną linię ubrań Margiela w nieco przystępniejszej cenie.

 

Kilka godzin temu branża modowa zawrzała, gdy w sieci pojawiła się informacja o najnowszej kolaboracji H&M. Tym razem zadowoleni będą fani talentu Riccardo Tisciego – dyrektora kreatywnego marki Givenchy. Podobno już niedługo w H&M pojawi się kolekcja specjalnie stworzona dla klientów szwedzkiej sieciówki zaprojektowana przez Givenchy.

 

Czy doczekamy się botków z cholewą zakrywającą koturnę lub mrocznego, nieco gotyckiego akcentu w linii ubrań? Redakcja LAMODE nie może się doczekać oficjalnego potwierdzenia tego newsa. A Wy, chcielibyście zobaczyć kolekcję Givenchy na sklepowych półkach w H&M?

tagi: Givenchy | Givenchy dla H&M | H&M |

podobne artykuły