PL / EN
SONIA BOHOSIEWICZ W KREACJI BOHOBOCO

SONIA BOHOSIEWICZ W KREACJI BOHOBOCO

Polska aktorka pojawiła się w sukni spod igły polskich projektantów na premierze filmu „Podejrzani Zakochani”. Zobaczcie Sonię Bohosiewicz w wieczorowej kreacji Bohoboco.

Sonię Bohosiewicz znają wszyscy amatorzy polskiego kina i serialów telewizyjnych. Aktorka pojawiła się w wielu znanych produkcjach m.in. w popularnym serialu „Usta Usta” czy głośnej ekranizacji powieści Doroty Masłowskiej „Wojna polsko- ruska pod flagą biało-czerwoną”.

 

Niedługo będziemy mogli zobaczyć artystkę w obrazie „Podejrzani Zakochani”, gdzie wcieliła się jedną z głównych ról. Na premierę najnowszego filmu ze swoim udziałem, aktorka ubrała specjalnie zaprojektowaną na tę okazję kreację Bohoboco. Elegancka suknia projektantów została zrobiona z czarnego, błyszczącego jedwabiu, który tworzył rozkloszowany dół kreacji i białego topu na ramiączkach. Całość przełamana została szerokim paskiem w odcieniu jasnego różu. Kreacja Bohosiewicz stanowi zapowiedź wiosennej kolekcji projektantów, która zostanie zaprezentowana już dzisiaj.

 

Zapraszamy do galerii.

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Sonia Bohosiewicz | Bohoboco | Bohoboco kolekcja wiosna-lato 2013 |

podobne artykuły