PL / EN
SKÓRZANE SZORTY W STYLU ROSIE HUNTIGTON-WHITELEY

SKÓRZANE SZORTY W STYLU ROSIE HUNTIGTON-WHITELEY

Rosie Huntigton-Whiteley uznawana jest ostatnio za jedną z najbardziej stylowych gwiazd. Nam przypadły do gustu jej skórzane szorty. Podpowiadamy, gdzie znaleźć podobne!

Rosie Huntigton-Whiteley wie jak ubierać się stylowo. Jej zestawy łączą w sobie nurt boho, hippie i rockowy szyk. Wąskie spodnie, męskie kapelusze typu fedora czy delikatne, pastelowe sukienki to jej oręż na każdy dzień. Ostanio modelka i aktorka z upodobaniem nosi skąpe skórzane szorty z podwyższonym stanem. Takie spodnie dodają charekteru stylizacjom, choć może nie należą do kategorii mody ekskluzywnej.

 

Tradycyjnie skórzane szorty pochodzą bowiem z Bawarii i są tam noszone głównie jako strój chłopięcy. Projektanci jednak pozbyli się bawarskich szelek i nadali skórzanym szortom nowoczesny sznyt. Niestety, w takim stroju dobrze wyglądają tylko szczupłe i wysokie kobiety, bo ten element garderoby optycznie poszerza sylwetkę w biodrach. Warto jednak spróbować swoich sił i zmierzyć się ze skórzanymi szortami w stylu Rosie, a my podpowiadamy, gdzie takie znaleźć.

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/SKORZANE SZORTYW STYLU ROSIE HUNTIGTON-WHITELEY/rosie2.jpg

fot. East News/ Modelka Rosie Huntigton-Whiteley

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Rosie Huntigton-Whiteley | stylizacje gwiazd | trendy jesień zima 2011 |

podobne artykuły