PL / EN
SIOSTRY DELEVINGNE NA OKŁADKACH MAGAZYNU LOVE I HARPER'S BAZAAR KOREA – PODOBNE?

SIOSTRY DELEVINGNE NA OKŁADKACH MAGAZYNU LOVE I HARPER'S BAZAAR KOREA – PODOBNE?

Stylowe, zachwycająco piękne i podziwiane w branży mody. Duet sióstr Delevingne podbija świat fashion. Przedstawiamy Wam dwie okładki prestiżowych magazynów w roli głównej z Carą i Poppy Delevingne.

 

Na swoich listach zawodowych sukcesów wpisane mają udziały w kampaniach reklamowych znanych domów mody m.in. Louis Vuitton i Burberry. Ich urok możemy podziwiać w licznych sesjach zdjęciowych dla prestiżowych magazynów takich jak I-D czy Vogue Japan. Chodzą na wybiegach u największych sław krawiectwa. Wyrocznie stylu, zachwycają urodą i wdziękiem – duet sióstr Delevingne oczarował świat mody.

 

Cara Delevingne i jej starsza siostra Poppy błyszczą w kręgach fashion. Brytyjki zwróciły uwagę najważniejszych osobowości branży odzieżowej, w tym redaktorów czołowych tytułów. Edytoriale z udziałem tych znanych modelek cieszą się olbrzymią popularnością.

 

Ostatnio mogliśmy podziwiać siostry w oryginalnych sesjach okładkowych. Dziewczęca Cara pojawiła się w czarno-białym edytorialu w czasopiśmie LOVE. Na różowej, nieco słodkiej stronie tytułowej koreańskiego wydania Harper's Bazaar możemy podziwiać zjawiskową Poppy.

 

 

fot. Harper's Bazaar Korea, Love Magazine

 

 

 

Dwa różne wcielenia podobnych do siebie sióstr na okładkach prestiżowych magazynów – co sądzicie o stronach tytułowych z udziałem sióstr Delevingne?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Poppy Delevingne | Cara Delevingne | Love | harper's Bazaar Korea |

podobne artykuły