Logotyp serwisu lamode.info
SHE'S ELECTRIC - GISELE BÜNDCHEN I MARIO TESTINO DLA VOGUE UK

SHE'S ELECTRIC - GISELE BÜNDCHEN I MARIO TESTINO DLA VOGUE UK

She's electric - multikolorowa sesja Mario Testino dla Vogue UK z modelką Gisele Bündchen w roli głównej to nasz dzisiejszy typ.

W grudniowym wydaniu magazynu Vogue UK (12/2011) na stronach 200 - 209, opublikowano sesję zdjęciową She’s electric z udziałem jednej z najbogatszych i najpiękniejszych modelek świata, Gisele Bündchen. Oprócz sesji w Vogue znajdziemy także wywiad z Gisele. Zdjęcia zrobił fotograf, którego nie trzeba przedstawiać, Mario Testino, a autorką stylizacji jest Lucinda Chambers. Tytuł sesji nawiązuje do utworu kultowego zespołu Oasis, She’s electric.

 

Zamieszczone zdjęcia autorstwa Mario Testino przedstawiają top modelkę Gisele Bündchen w energetycznych, sportowych stylizacjach w kolorach fluo. Nie bez przyczyny, Gisele jest bowiem entuzjastką wszelkiego rodzaju sportów (ostatnio pilnie trenuje kung-fu) i zwolenniczką ekologicznego stylu życia.  

 

Gisele Bündchen ma na sobie m.in. czarno-różową sukienkę ze stretchu projektu Michael Kors, złotą tenisową mini od Stelli McCartney oraz pomarańczowy top Nike połączony z fluorescencyjnymi legginsami Cyberdog, plisowaną jedwabną spódnicą Jonahtan Saunders i plastikowymi bransoletami Hermès. Świetnie wyglądają też turkusowe szpilki Louboutin i nabite ćwiekami złote bransolety Tom Binns.

 

Według Vogue UK, nikt nie potrafiłby zaprezentować wiosenno-letniego sportowego trendu lepiej od brazylijskiej top modelki. I choć sesja niebezpiecznie balansuje na granicy kiczu, duet Mario Testino i Gisele Bündchen zachwyca.

tagi: Gisele Bündchen | Mario Testino | editorial | Vogue UK | Gisele Bundchen |

podobne artykuły