PL / EN
ROBERT KUPISZ NA OKŁADCE MARCOWEGO WYDANIA MAGAZYNU SUKCES

ROBERT KUPISZ NA OKŁADCE MARCOWEGO WYDANIA MAGAZYNU SUKCES

Właśnie ukazał się najnowszy numer miesięcznika Sukces, na którego okładce zobaczymy cenionego polskiego projektanta i stylistę fryzur Roberta Kupisza. W środku genialna sesja autorstwa Magdy Wunshe i wywiad z Robertem. Zobaczcie!

Miesięcznik Sukces to magazyn ludzi wyjątkowych. Prezentuje ciekawe postacie, odgrywające istotną rolę w życiu społecznym. Takie, które czując misję realizują ważne cele. Ludzi, którzy odnieśli sukces! Kim są, jak do niego doszli i jaką cenę za to zapłacili. Niewątpliwie Robert Kupisz jest człowiekiem sukcesu – po pół roku od założenia swojej marki odzieżowej, jego firma zaczęła przynosić zyski (zazwyczaj trwa to około 2 lata)! Jest jedynym polskim twórcą, którego projekty kopiują Włosi i Chińczycy. W jego ubraniach chodzą gwiazdy, urzędnicy, a nawet… "tipsiary" i Natalia Siwiec.

 

 

„Piotruś Pan buduje imperium” – tak zatytułowany jest najnowszy wywiad z słynnym stylistą fryzur i projektantem. I nie bez przyczyny, bo jak sam stwierdził: „projektuję oraz inwestuję i udaje mi się to genialnie”. Nie jest zarozumiały. Ale nie chce też być fałszywie skromny.

 

 

Co więcej, Robert Kupisz jest bez wątpienia jednym z najlepiej ubierających się panów w naszym kraju. Nic w tym zresztą dziwnego, bo sylwetka tancerza, nienaganna fryzura i nonszalanckie ubrania własnego projektu to murowane składniki świetnej stylizacji. Kupisz lubi też wyrażać stylizacją osobowość, podkreślać odrębność własnego, modowego świata. Styl Roberta jest grunge'owy, zbudowany na improwizacji, ma w sobie nonszalancję. Ten luz najbardziej w nim cenimy.

 

 

W środku magazynu znajdziemy genialne fotografie Roberta, który stanął przed obiektywem niesamowitej Magdy Wünsche. Artystka, która specjalizuje się w fotografii mody i fotografii reklamowej stale współpracuje z takimi magazynami jak Elle czy Cosmopolitan oraz z światowymi agencjami reklamowymi. Doskonale uchwyciła ona projektanta w naturalnej, trochę surowej stylizacji. Lubimy!

 

 

Całą sesję projektanta dla marcowego wydania magazynu zobaczycie na sukcesmagazyn.pl. Robert Kupisz na swoim fanpagu również nakłania nas do sięgnięcia po najnowsze wydanie Sukcesu : „DLA ZACHĘTY POWIEM ,ŻE W ŚRODKU SĄ ŚMIAŁE AKTY W ZLEWIE”. Skusiliście się?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Robert Kupisz | Sukces | Robert Kupisz okładka | Robert Kupisz magazyn Sukces | Magda Wunsche |

podobne artykuły