PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RIHANNA Z ZAPALNICZKĄ PROJEKTU LOCAL HEROES!

RIHANNA Z ZAPALNICZKĄ PROJEKTU LOCAL HEROES!

Dziewczyny w swoje projekty ubrały już Justina Biebera i Ritę Ora, teraz gadżet projektu Local Heroes możemy ujrzeć na instagramowym profilu Rihanny. Zobaczcie szczegóły!

Już kilka razy mogliśmy podziwiać projekty Local Heroes na amerykańskich ulicach. Jakiś czas temu dziewczyny zaopatrzyły w koszulkę z napisem Doing Real Stuff Sucks samego Justina Biebera, a na kolejny sukces nie trzeba było czekać długo - po kilku dniach czapki Local Heroes zagościły na głowach zespołu Rity Ora, zaś sama wokalistka pojawiła się w beanie na nowojorskim lotnisku.

 

 

Obiekt westchnień nastolatek w koszulce projektantek pojawiał się kilka razy, zaś zdjęcia piosenkarki przyłapanej na lotnisku dzięki czujnym paparazzi szybko obiegły cały świat. Dzięki takim osiągnięciom Local Heros staje się coraz bardziej popularne poza naszymi granicami. Tym razem dziewczyny paczkę ze swoimi projektami wysłały do Rihanny. Efekt? Po kilku dniach na oficjalnym profilu Instagram artystki możemy zobaczyć zapalniczkę projektu Arety Szpury i Karoliny Słoty!

 

 

Dziewczyny gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Rihanna z Local Heroes | Rihanna z zapalniczka Local Heroes | Local Heroes | RIHANNA |

podobne artykuły