PL / EN
RIHANNA DLA RIVER ISLAND - PREZENTACJA KOLEKCJI W POLSCE

RIHANNA DLA RIVER ISLAND - PREZENTACJA KOLEKCJI W POLSCE

4 marca w warszawskim salonie marki, odbyła się premiera kolekcji Rihanny dla River Island. Zobaczcie relację z wydarzenia!

Kolekcja Rihanny dla River Island, która wzbudziła wiele kontrowersji, miała swoją premierę 4 marca w warszawskim salonie marki. Pojawienie się w sklepach ubrań zaprojektowanych przez znaną piosenkarkę ściągnęło do Centrum Arkadia dziennikarzy, stylistów, gwiazdy i blogerów modowych.

 

 

Mogli oni podziwiać oryginalną kolekcję przy dźwiękach największych hitów Rihanny. W specjalnie zaaranżowanej na tę okazję przestrzeni, mieli okazję dokładnie przyjrzeć się projektom według pomysłu znanej barbadoski. Hitem kolekcji okazały się dzianinowe sukienki z rozcięciem na plecach i maxi spódnice. Szczególnie zwracały uwagę pulsujące, żółte akcenty kolorystyczne. Godne uwagi okazały się także ciekawe dodatki, takie jak botki, plecaki i czapki typu snapback. Dla zebranych został również przygotowany specjalny film opowiadający o procesie tworzenia wyjątkowej kolekcji.

 

 

Już od dziś premierowe projekty Rihanny dla River Island dostępne będą w wybranych salonach w Polsce, w tym w warszawskiej Arkadii i Galerii Mokotów, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Starym Browarze w Poznaniu, Plazie w Lublinie i Silesii w Katowicach.

 

 

Zobaczcie relację z imprezy tylko w naszej galerii!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: River Island | kolekcja Rihanna dla River Island | kolekcja wiosna lato Rihanna dla River Island | RIHANNA |

podobne artykuły