PL / EN
PREZENTACJA COS WIOSNA LATO 2013 - ORIGAMI

PREZENTACJA COS WIOSNA LATO 2013 - ORIGAMI

Byliśmy na prezentacji nowej kolekcji COS wiosna lato 2013 w galerii Kordegarda. Zobaczcie zdjęcia, a jeszcze dziś lookbook COS.

Prezentacja kolekcji COS wiosna lato 2013 w warszawskiej galerii sztuki Kordegarda zachwyciła prostą, minimalistyczną oprawą, bardzo w stylu szwedzkiej marki. Inspirowane kimono kroje, delikatna paleta różu, bieli i mięty przełamana rudościami i morską zielenią, nawet tak drobne szczegóły jak przemyślana kompozycja ułożenia projektów i pasujący do całości catering (!) zdradzają północne zamiłowanie do bezbłędnej organizacji.

 

COS, jak już wiele razy wspominaliśmy, to siostrzana marka H&M, choć skierowana do nieco innej grupy odbiorców. Trendy w ofercie COS’a są sprawą drugorzędną, chodzi o dobre krawiectwo i przywiązanie do klasycznej, prostej estetyki.

 

COS wiosna lato 2013fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO

 

W kolekcji wiosna lato 2013, jak podkreślają projektanci, ta prostota jest mocno uwypuklona choćby przez całkowite ukrycie zamków i zapięć oraz maksymalnie proste kroje. Po raz pierwszy dostaniemy także w COS ubrania z organzy.

 

fot. Jakub Pleśniarsk/LAMODE.INFO

 

Już wkrótce pełen lookbook COS wiosna lato 2013, tymczasem zapraszamy do galerii!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: trendy wiosna lato 2013 | prezentacja kolekcji COS | COS |

podobne artykuły