PL / EN
PIERWSZY SALON „RALPH LAUREN PRESTIGE PROJECT” WKRÓTCE W POLSCE

PIERWSZY SALON „RALPH LAUREN PRESTIGE PROJECT” WKRÓTCE W POLSCE

Gratka dla fanów Ralph Lauren - już w kwietniu w stolicy będzie miało miejsce otwarcie butiku Ralph Lauren Prestige Project.

Już 26 kwietnia przy Placu Trzech Krzyży 3/4 na rogu ulicy Mokotowskiej w Warszawie swoje podwoje otworzy pierwszy w Polsce salon Ralph Lauren Prestige Project, którego design będzie nawiązywał do najnowszych standardów amerykańskiej marki. Tylko tam będzie dostępna pełna kolekcja – męskie i damskie linie Polo Ralph Lauren, Ralph Lauren Black Label oraz akcesoria. 

 

 

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/SALON RALPH LAUREN W POLSCE/PLTRZECH KRZYZY 3-4 RALPH LAUREN PRESTIGE PROJECT  1 _2_.jpg

fot. materiały prasowe

 

Marka Ralph Lauren jest jedną z najbardziej popularnych i przynoszących zyski linii odzieży męskiej i damskiej w Stanach Zjednoczonych. W 1968 roku powstała linia Polo Ralph Lauren i od tego czasu wyhaftowany na bawełnianej koszulce gracz polo oznacza sukces i przynależność do elity. Osadzone w klasyce projekty tego brandu dostępne są w najbardziej znanych, ekskluzywnych salonach i galeriach, więc dostępność projektów Ralph Lauren w Polsce to nie lada gratka.

 

tl_files/moda zagraniczna/NEWSY/SALON RALPH LAUREN W POLSCE/PLTRZECH KRZYZY 3-4 RALPH LAUREN PRESTIGE PROJECT  7 _2_.jpg

fot. materiały prasowe

 

Dodatkowo w przestrzeni zabytkowej kamienicy na rogu ulicy Mokotowskiej dostępne będą damskie i męskie kolekcje Tod’s oraz Salvatore Ferragamo.  

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: butik | kolekcja | wiosna-lato 2011 | RALPH LAUREN |

podobne artykuły