PL / EN
PIERWSZE ZDJĘCIA  LETNIEJ KAMPANII DOLECE&GABBANA

PIERWSZE ZDJĘCIA LETNIEJ KAMPANII DOLECE&GABBANA

Marzycie, by choć na chwilę przenieść się do przepięknej, słonecznej krainy? Zobaczcie zdjęcia kampanii Dolce&Gabanna na wiosnę – lato 2013 autorstwa samego Dolce, które w mgnieniu oka zabiorą Was na klimatyczną Sycylię. Uwaga, ruszamy!

Za oknem szaro i nieprzyjemnie, ale na szczęście dzięki zdjęciom letnich kampanii możemy choć na chwilę zapomnieć o zbliżającej się wielkimi krokami zimie.

 

Najnowsza kampania duetu Dolce&Gabbana przenosi nas na słoneczną Sycylię. Projektanci zawsze podkreślają swoje południowe pochodzenie, a elementy włoskiej kultury i tradycji wplatają w swoje propozycje. Zdjęcia reklamowe powstały w miejscu, w którym wychował się Dolce.

 

Tym razem duet projektantów zafascynował się ulicznymi festiwalami gorącej wyspy oraz, należącym do kanonu kina włoskiego, filmem „Drżąca ziemia” Viscontiego. Obraz reżysera opowiada historię rybaków z małej sycylijskiej wioski Aci Trezza – stąd sfotografowane modelki w kutrach rybackich.

 

Na tle malowniczej architektury włoskich miasteczek i błękitu Morza Śródziemnego Domenico Dolce sportretował letnią kolekcję swojej marki. To debiut fotograficzny projektanta. Za stylizację odpowiada Stefano Gabbana.

 

Podobnie jak w poprzednich kampaniach projektanci zaprosili do współpracy ikonę kina Monicę Belluci, Kate King, Biancę Balti oraz polską supermodelkę Zuzannę Bijoch.

 

Zobaczcie kampanię Dolce&Gabbana na wiosna-lato 2013.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Dolce&Gabbana | wiosna-lato 2013 |

podobne artykuły