PL / EN
PEZET I RADZIMIR DĘBSKI ZOSTALI AMBASADORAMI MARKI REEBOK CLASSIC

PEZET I RADZIMIR DĘBSKI ZOSTALI AMBASADORAMI MARKI REEBOK CLASSIC

Polscy muzycy dołączyli do elitarnego grona ambasadorów sportowej marki Reebok. Kolaboracja artystów z marką zaowocowała również powstaniem hip hopowego utworu.

Pezet i Radzimir Dębski, równie znany pod pseudonimem JIMEK, zostali  polskimi ambasadorami marki Reebok. Muzycy będą sygnować swoim nazwiskiem linię Reebok Classic, w której znajdziemy m.in. streetowe bluzy z kapturem, spodnie oraz sportowe buty. Zdjęcia do kampanii promocyjnej wykonał Łukasz Ziętek.

 

 

Dodatkowo, w ramach współpracy artyści skompilowali dla wydawnictwa Reebok Classic Trax hip hopowy kawałek muzyczny. W utworze zatytułowanym „Nie muszę wracać” twórcy nawiązują do muzycznej specyfiki lat 90’.

 

 

Marka Reebok wspiera polski rynek muzyczny. Wytwórnia Reebok Classic Trax za swój cel obrała współpracę z takimi kolektywami, które składają się uznanych już artystów i tych mniej znanych, ale równie zdolnych i oryginalnych. Niedawno ukazał się pierwszy utwór sióstr Przybysz i trójki muzyków z Hush Hush Pony zatytułowany „Creative People”, który jest kwintesencją muzyki house i new soulu.

 

To nie pierwsza kolaboracja Reebok z polskimi artystami. Edyta Herbuś i Anna Mucha również promowały produkty firmy. Na świecie najbardziej znanymi ambasadorami Reebok Classic są Rick Ross, Swizz Beatz i Alicia Keys.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Radzimir Dębski | Pezet | Reebok Classic | |

podobne artykuły