PL / EN
PENÉLOPE CRUZ I GIORGIO ARMANI NA OKŁADCE NAJNOWSZEGO MADAME FIGARO

PENÉLOPE CRUZ I GIORGIO ARMANI NA OKŁADCE NAJNOWSZEGO MADAME FIGARO

W najnowszym numerze magazynu Madame Figaro ukazała się przepiękna czarno-biała sesja z udziałem zjawiskowej aktorki Pénelope Cruz i znanego włoskiego projektanta mody Giorgio ArmaniKoniecznie zobaczcie!

W styczniowym Madame Figaro możemy podziwiać ekskluzywną sesję z Pénelope Cruz, przy boku której pojawia się słynny Giorgio Armani. Autorem sesji dla popularnego francuskiego pisma mody jest znany fotograf NicoTa jedna z bardziej popularnych aktorek na świecie już dawno zachwyciła świat mody swoim urokiem i nieprzemijającą urodą, zaś wykorzystane w sesji kolory czerni i bieli, od zawsze kojarzone z klasyką i elegancją, podkreślają ponadczasową urodę Hiszpanki.

 

 

Redaktorzy francuskiego Madame Figaro, którzy zaprosili do udziału w okładkowej sesji dwie gwiazdy - jednego z najbardziej pożądanych projektantów domów mody Giorgio Armani i światową aktorkę Pénelope Cruz - uzyskali doskonale uzupełniającą się wytworną całość sesji. Cruz, która wcieliła się w rolę modelki wygląda wyjątkowo pięknie w eleganckim, rozpiętym czarnym płaszczu, który świetnie podkreśla jej nieskazitelną figurę. W obiektywie Nico prezentuje się zjawiskowo.

 

 

Giorgio Armani, to wieloletni przyjaciel aktorki. Poznali się po jednym z pokazów Armani Prive haute couture i od tamtej chwili Pénelope pozostaje mu wierna - projektuje On dla Niej suknie na wiele specjalnych okazji.

 

 

W naszej galerii przestawiamy Wam zdjęcia Pénelope i Giorgio z najnowszego numeru Madame Figaro.


video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Penelope Cruz i Giorgio Armani Madame Figaro | Madame Figaro | Penelope Cruz | Penelope Cruz i Giorgio Armani | Giorgio Armani |

podobne artykuły