PL / EN
PAN TU NIE STAŁ –  POLSKIE PROJEKTY Z PRZYMRUŻENIEM OKA

PAN TU NIE STAŁ – POLSKIE PROJEKTY Z PRZYMRUŻENIEM OKA

Pamiętacie wełniane czapki narciarskie z pomponem z lat 80’? Macie sentyment do menu z barów mlecznych? Dzięki kolekcji odzieżowej Pan tu nie stał możecie poczuć ducha minionego ustroju podanego w żartobliwej wersji.

 

Justyna Burzyńska i Maciek Lebiedowicz są wielkimi fanami przedmiotów użytkowych z minionych dekad. Ich prywatna kolekcja różnych artykułów z dawnych lat zainspirowała parę do stworzenia designerskiej marki Pan tu nie stał.

 

W ofercie Pan tu nie stał znajdziemy bogaty wybór artykułów do domu jak i rewelacyjne mini kolekcje ubrań. Wszystkie przedmioty nawiązują do specyfiki świata PRL.

 

Propozycja odzieżowa obejmuje damskie i męskie koszulki, bluzy, płócienne torby, czapki i szaliki. Na każdej z wymienionych rzeczy widnieje ciekawa aplikacja lub dowcipny tekst rodem z dawnego ustroju. Do najbardziej popularnych motywów należy talerz stołówkowego drugiego dania składającego się z ziemniaków, kotleta i kiszonych ogórków; słoik korniszonów czy napisy Sprawunki dla domu; Pan tu nie stał.

 

Ogromną furorę robią narciarskie czapki Pan tu nie stał z napisem Cześć, Tatry, Rysy. Do zestawu brakuje tylko śniegowców marki Relaks i stylizacja z minionej dekady gotowa.

 

Co sądzicie o projektach  z przymrużeniem oka marki Pan tu nie stał?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Pan tu nie stal | polska marka | |

podobne artykuły