PL / EN
OPASKI BARTEK JANUSZ - KOLEKCJA WHITE GIRL

OPASKI BARTEK JANUSZ - KOLEKCJA WHITE GIRL

Prezentujemy kolekcję ślubnych opasek Bartka Janusza White Girl, ich fanką jest m.in. top modelka Magdalena Frąckowiak!

Bartek Janusz to projektant specjalizujący się w wyjątkowych, ręcznie zdobionych opaskach do włosów. Była już pełna przepychu i kolorów „Carska Rosja”, a sezon wiosenny został otwarty drapieżną „Animal city”.

 

Teraz do swoich propozycji projektant dołącza nowe, ślubne modele pod nazwą „White girl”. Jak twierdzi projektant, opaski „White girl” to alternatywa dla welonu czy diademu.

 

- Panna młoda powinna być zawsze, przede wszystkim sobą, dlatego stawia na naturalność i zwiewność w stylu francuskim. Opaski z mojej najnowszej kolekcji White Girl są idealnym zarówno uzupełnieniem takiej stylizacji jak i jej elementem przewodnim – mówi Bartek Janusz.

 

Opaski z kolekcji „White girl” zdobione są piórami, sztucznymi perłami, kryształkami, delikatnymi tkaninami jak szyfony. Niektóre elementy są ręcznie malowane. Przypadły do gustu polskiej top modelce Magdalenie Frąckowiak, która ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie w jednej z opasek Bartka Janusza na głowie. Cieszy, że super modelki z Polski promują rodzimą modę!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Bartek Janusz | ślubne opaski | opaski Bartek Janusz | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły