PL / EN
OLIVIA PALERMO ZAKŁADA BLOG!

OLIVIA PALERMO ZAKŁADA BLOG!

Olivia Palermo wkracza do blogosfery. Już niedługo poznamy stronę OliviaPalermo.com.

Telewizyjna gwiazda i bohaterka wielu blogów street fashion, Olivia Palermo pretenduje do miana najbardziej stylowej osobowości show biznesu. Po kampanii dla Mango postanowiła założyć blog. OliviaPalermo.com otworzy w sieci swoje podwoje już w przyszłym tygodniu.

 

Co będzie można tam znaleźć? Wyważony balans pomiędzy modą, a innymi zainteresowaniami Olivii. Fashionistka pokaże światu swoje ukochane książki i filmy, wspomnienia z licznych podróży i pierwsze doświadczenia w branży mody. Na stronie będzie można też znaleźć zdjęcia mody ulicznej z Tokio lub godne polecenia butiki w St. Tropez czy Barcelonie. - To będzie kompletny miks, coś w stylu przewodnika turystycznego – twierdzi świeżo upieczona bloggerka.

 

Olivia będzie też promować młode talenty na scenie mody, bo to oni zasługują na wsparcie i uwagę (popieramy!). Udostępni im miejsce do pokazania swoich prac szerszej publiczności.

 

Dla fanów stylu Palermo także mamy dobrą wiadomość – prócz mody ulicznej, sama autorka będzie na bieżąco publikować zdjęcia własnych stylizacji, dając tym samym rady wciąż szukającym własnego stylu.

 

Gwiazda zobowiązała się publikować własnoręcznie (czyt. bez pomocy sztabu współpracowników) przynajmniej trzy posty tygodniowo, w tym prowokujące do dyskusji felietony. Głównym redaktorem została Elizabeth Nicholas, z OliviaPlaermo.com współpracuje też Kyle Anderson z Elle.

 

Zapowiada się interesująco.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Olivia Palermo | blog | bloggerka | moda zagraniczna |

podobne artykuły